Novinky zo sveta hudby

Nicky Mack a Martin Císar zverejnili videoklip k skladbe V túžbach

Citlivý duet opisuje nečakané stretnutie dvoch ľudí a hovorí o stopách, ktoré následne jeden v druhom zanechajú.

Speváčka Nicky Mack, ktorá prednedávnom zaujala i v talentovej súťaži Talent na maXXimum rádia Europa 2, zverejnila videoklip k duetu V túžbach s Martinom Císarom. Ide o slovenskú verziu piesne Inspired By You, ktorú Nicky vydala ešte počas svojho pobytu v Toronte. Mladá interpretka a skladateľka sa ju teraz rozhodla prepísať do slovenčiny a prespievať vo dvojici.

Ako sa Nicky vyznala, ide o celkom prvú pieseň, ktorú vo svojom živote napísala. „Tá pesnička vznikla, keď som raz večer sedela doma a hrala si melódie na keyboarde. Melódiu aj text k nej som vymyslela doslova za 15 minút,“ spomína si. 

Skladba, ktorú producentsky zastrešil gitarista Earthphonics Paul J Doron, podľa nej opisuje nečakané stretnutie dvoch ľudí a následný proces, keď jeden v druhom zanechajú niečo silné a trvácne.

„Je zaujímavé, ako sa nás niektoré momenty a príbehy, ktoré nám ten druhý hovorí, jemne dotýkajú a vrývajú sa nám do pamäte…,“ zamýšľa sa speváčka. „Myslím, že každý z nás dúfa, že raz nájde človeka, ktorý mu bude rozumieť a pri ktorom sa nebude musieť na nikoho a na nič hrať,“ dodáva.

To Top