Správy

Niki Alter a Ailin Ace – dve mladé rapperky zo Slovenska stoja za pozornosť!

Ahojte sme dve baby, vlastným menom Nikita Grigorová a Ailin Aliosmanovová, ale ludia nás poznajú pod menom Niki Alter a Ailin Ace…

Takto sa predstavili dve začínajúce slovenské rapperky, ktoré určite stoja za Vašu pozornosť. „Niesme tak úplne skupina, respektíve sa nezaradujeme medzi ne, pretože sa každá prezentujeme pod svojim menom. Aj keď nie sme skupina, tak spolupracujeme len spolu. Predtým ako sme začali robiť hudbu spolu, vydala som pár songov sama, avšak niečo im ešte chýbalo, nebol na to ešte ten správny čas.“: prezradila Niki Alter.

„Obe sme z Bratislavy a poznáme sa už od škôlky. Chodili sme spolu dokonca na Bulharské gymnázium. Začali sme tvoriť niekedy koncom septembra roku 2017 a dovtedy sme vôbec netušili, že by sme sa na to niekedy dali. Ailin Ace vždy tvorila texty len doma, sama pre seba. Ja som zase rapovala tiež prevažne sama, ale mala som zopár featov s kamarátkou. Raz sme sa náhodne odfotili a vtedy sme sa rozhodli, že by sme mohli spolupracovať na vlastných skladbách“: dodala Niki.

Presne po roku spolupráce mladé rapperky vydali prvú skladbu Zamilovaný a chvíľu na to skladbu Až do rána. Podľa ich slov to však nie je štýl, ktorým by chceli pokračovať. „Vtedy sme sa ešte len hľadali“: doplnila Ailin. Skladbu Až do rána hrajú aj na rádiu SITY.

V týchto dňoch dievčatá vydávajú nový singel s názvom Z rozprávky do rozprávky. „Skladba vyjadruje spôsob nášho života a veríme, že sa v nej nájde každý. Vyjadruje to, že život sa neustále mení a každý deň zažívame niečo iné a nové.“: dopĺňajú k novému singlu rapperky Niki a Ailin.

To Top