Nitriansky Bažant majáles aj tento rok najlepší!

0
15
views

Jedna z najväčších študentských akcií Nitrianskych univerzitných dní 2013 prišla do Nitry v utorok 7.5. 2013 vo veľkom štýle tak ako po každý rok.

Nitriansky Bažant majáles sa stal už tradičným podujatím na záver Nitrianskych univerzitných dní.

Tak ako po minulé roky tak sa aj v roku 2013 prišlo na majáles pozrieť a zabaviť vyše 4 tisíc študentov stredných a vysokých škôl.

Bažant majáles svoje brány otvoril už okolo 14:00. O 15:00 na pódium prišla nitrianska kapela TRY ktorá to celé odštartovala príjemným rockom. Po nich na sa pódiu vystriedala kapela Kýbeľ mačiek, ktorá svojimi skladbami ako: Je to po piči! alebo Rozjebem byt roztancovala veľkú časť publika.

 

Kýbeľ mačiek nám aj odpovedali na pár otázok.

 

Kapela Starfist z Komárna zahrala svoj alternatívny rock.

Na majáles tento rok musel prísť aj doktor!

Nebojte sa nič vážne sa nestalo. Dr. Zetor legenda nitrianskej hudobnej scény prišla aby nám zahrala svoje nesmrteľné hity. Nálada pod pódiom sa stupňovala každou sekundou tejto legendy.

Medial Banana svojimi reggae skladbami roztancovali asi celý majáles. Nálada bola naozaj fantastická.

Po nich nasledovala kapela Smola a hrušky ktorej sa už nikto nevedel dočkať. Na pódiu a pod ním kapela vytvorila neskutočnú atmosféru plnú tancujúcich a zabávajúcich sa ľudí. Celý majáles si spolu s kapelou rád zaspieval skladbu Som najebaný. Pri skladbe Matura si určite všetci vysokoškoláci zaspomínali na stredoškolské časy a všetci stredoškoláci dostali strach z toho čo ich tam čaká.

 

Chalani nás aj takto štýlovo pozdravili.

 

Okolo 19:00 za silného potlesku publika prišla na pódium nitrianska kapela Gladiátor. Chalani roztancovali publikum už pri prvých gitarových tónoch. Zahrali ich najväčšie hity a pridali aj skladbu Satisfaction od Rolling Stones.

Na záver nitrianskeho Bažant majálesu 2013 vystúpila kapela Vidiek.

Ešte jedna zaujímavosť, ktorá nám neunikla. Na Bažant majáles 2013 prišla aj slečna z inej galaxie. Prinášame foto.

408549_10201159682062011_109526536_n

Foto: Blažej Blahut