Koncerty

Nová Cvernovka prináša do Bratislavy súčasnú elektronickú hudbu

Kultúrne centrum Nová Cvernovka si našlo svoje stále miesto na bratislavskej klubovej scéne. V pravidelnom formáte Nočná prináša zvučné mená slovenských aj zahraničných techno DJs.  Techno prepája s vizuálnym umením cez premyslenú scénografiu pódia a videoart, ktoré spoločne umocňujú atmosféru večera alebo zvolenú tému akcie. Ďalším stálym formátom v programe Novej Cvernovky je Popular Night – klubová tanečná noc, počas ktorej sa 29.marca predstaví Dj z Británie – Aroop Roy.

Značka Popular je známa vďaka grafickému dizajnu, rovnomennej módnej značke a kvalitnej hudbe. Popular Djs počas svojej existencie priniesli na Slovensko mnohé významné osobnosti tanečnej hudby a veľa ďalších supportovali na akciách doma a v zahraničí.

Tentokrát sa počas Popular Night predstaví Aroop Roy – londýnsky Dj, producent, hudobník a zakladateľ labelu Vive La Musique. V svojej tvorbe spája house a disco s rytmami afro music, latino, funku a jazzu. Jeho nahrávka s názvom Tabala Mouv 12″ sa stala jednou z najrýchlejšie sa predávajúcich za rok 2018 v Británií.

Aroop vystupoval na piatich kontinentoch a vo viac ako 40 mestách. Pôsobil na rezidenciách v Londýne, Ženeve a Tokiu, vplyv žánrov celého sveta sa do veľkej miery odráža v jeho hudbe. Dj sety Aroopa Roya sú plné muzikality i pestrofarebnej tanečnej hudby a pravidelne dostávaju priestor v svetových chartoch elektronickej hudby – Mixmag, DJ Mag či Juno. 

Počas piatkového večera sa predstavia aj Popular Djs v zložení – Rafo, Pure, Tasun a WNCHNZ. Predpredaj vstupeniek nájdete na Tootoot za cenu 6 eur. Na mieste bude cena vstupenky 8 eur.

To Top