Recenzie

Nová kompilácia kapely Team s názvom Od A po Zet už v predaji!

Výnimočná trojdisková kompilácia s hitmi legendárnej slovenskej kapely Team, mapuje začiatky martinskej formácie a najúspešnejšiu éru prvých albumov vydaných vo vydavateľstve Opus!

Na troch diskoch sa nachádzajú všetky zásadné hity danej doby, ktoré si poslucháči žiadajú dodnes, ale i prvé single, ktoré vznikli ešte bez Pavla Haberu. V zostave viac ako 40 skladieb nechýbajú ani najznámejšie piesne z albumov, ktoré po revolúcii vyšli vo vydavateľstve Tommü Records a Forza Music.

Všetko najdôležitejšie od skupiny Team na troch diskoch, uložené tak, ako názov napovedá – od A do Zet. Navyše dôkaz autorskej i speváckej sily, ktorá v Teame nepoľavila – bez ohľadu na akúkoľvek dobu.

Team je slovenská rocková skupina. Vznikla začiatkom 80. rokov 20. storočia. V rokoch 1989, 1990 a 1991 získala ocenenie “Zlatý slávik”. V roku 1991 získal toto ocenenie v kategórii “spevák” člen skupiny Pavol Habera. Po veľkom úspechu prvého albumu Team, ho skupina celý naspievala aj v esperante. Uľahčilo im to cestovanie do zahraničia, lebo hrávali na stretnutiach esperantistov mimo Česko-Slovenska.

Nové CD zakúpite priamo v internetovom obchode http://www.opus.sk/

FavoriteLoadingUložiť do obľúbených

Štýlové retro ponožky
To Top