Zaujímavosti

Nová rada mikrofónov Niceboy VOICE zabezpečí, aby Vás bolo dobre počuť

Značka Niceboy vstupuje na začiatku roku 2021 do segmentu audio techniky s vlastným radom mikrofónov. Na prelome roku predstavila najskôr dva modely konferenčných mikrofónov – Niceboy VOICE Call a model pre náročnejších Niceboy VOICE Call PRO. Konferenčné mikrofóny teraz doplnila dvojicou stolových mikrofónov pre streamerov a hráčov. Aj v tejto kategórii predstavila dva modely. Vstupný model Niceboy VOICE a pokročilejší model Niceboy VOICE Handle s ohybným ramenom a širším príslušenstvom.

Konferenčné mikrofóny

VOICE Call značky Niceboy je jedným z najdostupnejších stolových konferenčných mikrofónov na našom trhu. Hravo zvládne pracovnú schôdzku alebo on-line chat s rodinou či priateľmi. Aj napriek svojej dostupnej cene ponúkne všesmerové snímanie zvuku v stereo kvalite. Jeho používanie je jednoduché a intuitívne. Navyše má také malé rozmery, že si ho je možné vziať všade so sebou.

Niceboy VOICE Call
Nájdete na Bedy.sk

VOICE Call PRO v sebe obsahuje hneď dva prístroje naraz: mikrofón na konferenčné hovory aj reproduktor. Navyše je osadený aj portami na pripojenie externých slúchadiel a mikrofónu. Pripojenie Plug & Play a ovládacie prvky priamo na mikrofóne znamenajú jednoduché ovládanie.

Niceboy VOICE Call PRO
Nájdete na Bedy.sk

Stolové mikrofóny na streamovanie aj hry

Stolové mikrofóny Niceboy VOICE a VOICE Handle sú kondenzátorové mikrofóny s množstvom príslušenstva v balení a jednoduchým pripojením Plug & Play.

VOICE od značky Niceboy si dokáže poradiť s ruchmi z nežiaducich smerov, a to vďaka kardioidnej smerovej charakteristike a odnímateľnému pop filtra. Tripod (trojnožka) a flexibilný držiak umožňujú individuálne nastavenie.

To Top