Koncerty

Nova Rock 2013: Festival rockových a metalových hviezd

Na deviatom ročníku rakúskeho festivalu Nova Rock, ktorý sa uskutoční 14. až 16. júna v areáli Pannonia Fields II pri Nickelsdorfe, sa predstavia americké skupiny Paramore, Korn, Papa Roach a tiež  anglická metalová skupina Cradle of Filth.


Na zoznam účinkujúcich organizátori pridali aj britskú hardcoreovú kapelu Asking Alexandria, britskú deathcoreovú kapelu Bring Me The Horizon a post-hardcoreovú formáciu A Day To Rememeber z Floridy.

Veľkým lákadlom pre fanúšikov môžu byť aj mená HIM, 30 Seconds To Mars, Bullet For My Valentine, Within Temptation, Five Finger Death Punch či Airbourne.

Headlinermi, alebo ak chcete „čerešničkou na torte“, sú Kings of Leon, známy hitmi Sex On Fire či Use Somebody, nemecký Rammstein a americká legendárna kapela Kiss, ktorý odštartovali svoju hviezdnu dráhu v roku 1973 a neskôr v roku 1979 sa preslávili vďaka ich dodnes nesmrteľnej pesničke I Was Made For Loving You.

Vstupenky na tento festival, ktorý sa koná len 40 kilometrov od Bratislavy, sa predávajú v sieti Eventim. Klasická permanentka v súčasnosti stojí 143 eur, VIP permanentka 228 eur. K dispozícii sú aj lístky s parkovaním pre karavan. Denná kapacita festivalu je, takisto ako minulý rok, 55-tisíc ľudí.


 

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Váš nákup Položka odstránená. Späť
  • Žiadne produkty v košíku.