Hľadáte niečo konkrétne?

Správy

Nové detaily zo Star Wars The Rise of Skywalker odhalené!

J. J. Abrams a jeho tím zdieľali nový plagát Star Wars The Rise of Skywalker a podrobnosti, vrátane vzhľadu tajomnej postavy Keri Russelovej. Nové detaily zo Star Wars si na pódiu D23 v Anaheime vyslúžili obrovský potlesk a ovácie od všetkých prítomných. Podľa najnovších informácií sa v Star Wars The Rise of Skywalker máme na čo tešiť!

Nové zábery, ktoré boli odprezentované práve v Anaheime obsahovali flotilu desiatok hviezdnych bojových lodí v atmosfére nejakej planéty. Rey a Kylo Ren sa objavili o scénu neskôr ako bojujú na zostrelenej lodi uprostred oceánu v objatí búrlivých vĺn. Najväčšie prekvapenie sa však objavilo na konci kedy mala Rey tmavú kapucňu a dvojitý svetelný meč. Tento záznam však zatiaľ nebol zverejnený online.

Nerez & Lucia vydávajú svoj druhý štúdiový album

Prezentácia odhalila aj niečo ohľadom novej a tajomnej postavy, ktorú hrá herečka Keri Russell. Podľa slov tvorcov Star Wars The Rise of Skywalker je to zločinec a stará kamarátka Poeovcov.

Reklama

Tvorcovia tiež prezradili, že zosnulá Carrie Fisher, ktorá sa ako Leia objaví naposledy bola do Star Wars The Rise of Skywalker dosadená pomocou nevyužitých scén zo Star Wars The Force Awakens z roku 2015.

Tvorcovia Star Wars The Rise of Skywalker predstavili prvý oficiálny trailer k filmu na Star Wars Celebration v Chigagu v apríli 2019. Do Star Wars The Rise of Skywalker sa vracajú aj pôvodní herci Star Wars vrátane Marka Hamilla (Luke Skywalker), Anthonyho Danielsa (C-3PO) a Billyho Dee Williamsa (Lando Calrissian).

Pavol Hammel & Prúdy 1966-1975 vychádza v reedícii takmer po 40 rokoch

The Rise of Skywalker je koncom éry Star Wars a bude aj posledným deviatym filmom o rodine Skywalkerovcov, ktorá sa začala hviezdnymi vojnami z roku 1977.

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Zaujímavosti

Jedno ráno sa prihnal vietor a do sveta nás navždy rozfúkal. Spieva sa v refréne titulnej piesne filmu Známi neznámi, ktorú naspieval herec Tomáš Maštalír so...

Zaujímavosti

Americká kapela Metallica prezradila, že prerobila svoju legendárnu skladbu Nothing Else Matters z roku 1991 kvôli novému filmu s názvom Jungle Cruise, v ktorom...

Zaujímavosti

Česká speváčka Helena Vondráčková predstavila nový videoklip k titulnej skladbe pripravovanej českej komédie s názvom Ženská pomsta. Skladbu zaradila aj na svoj nový album,...

Zaujímavosti

Frontman legendárnej kapely Motörhead Lemmy Killmister bude mať vlastný autobiografický film, ktorý by mal niesť názov Lemmy. Hudobník, ktorého skutočné meno bolo Ian Fraser...