Viac...

Nové detaily zo Star Wars The Rise of Skywalker odhalené!

J. J. Abrams a jeho tím zdieľali nový plagát Star Wars The Rise of Skywalker a podrobnosti, vrátane vzhľadu tajomnej postavy Keri Russelovej. Nové detaily zo Star Wars si na pódiu D23 v Anaheime vyslúžili obrovský potlesk a ovácie od všetkých prítomných. Podľa najnovších informácií sa v Star Wars The Rise of Skywalker máme na čo tešiť!

Nové zábery, ktoré boli odprezentované práve v Anaheime obsahovali flotilu desiatok hviezdnych bojových lodí v atmosfére nejakej planéty. Rey a Kylo Ren sa objavili o scénu neskôr ako bojujú na zostrelenej lodi uprostred oceánu v objatí búrlivých vĺn. Najväčšie prekvapenie sa však objavilo na konci kedy mala Rey tmavú kapucňu a dvojitý svetelný meč. Tento záznam však zatiaľ nebol zverejnený online.

Prezentácia odhalila aj niečo ohľadom novej a tajomnej postavy, ktorú hrá herečka Keri Russell. Podľa slov tvorcov Star Wars The Rise of Skywalker je to zločinec a stará kamarátka Poeovcov.

Tvorcovia tiež prezradili, že zosnulá Carrie Fisher, ktorá sa ako Leia objaví naposledy bola do Star Wars The Rise of Skywalker dosadená pomocou nevyužitých scén zo Star Wars The Force Awakens z roku 2015.

Tvorcovia Star Wars The Rise of Skywalker predstavili prvý oficiálny trailer k filmu na Star Wars Celebration v Chigagu v apríli 2019. Do Star Wars The Rise of Skywalker sa vracajú aj pôvodní herci Star Wars vrátane Marka Hamilla (Luke Skywalker), Anthonyho Danielsa (C-3PO) a Billyho Dee Williamsa (Lando Calrissian).

The Rise of Skywalker je koncom éry Star Wars a bude aj posledným deviatym filmom o rodine Skywalkerovcov, ktorá sa začala hviezdnymi vojnami z roku 1977.

To Top