Nové piesne skupiny ABSCONDO si získali pozornosť aj v Los Angeles

0
4
views

Košická americko-slovenská hudobná skupina ABSCONDO v týchto dňoch dokončila nahrávanie 4 autorských skladieb ( Lost in this town, The System, Victory in a Landlocked sea and I Created, ktoré upútali svojím moderným prevedením a zvukom! 

Len čo  chalani zo skupiny ABSCONDO dokončili nahrávanie v známom košickom štúdiu Klaksón, si tieto medzi inými vypočul aj Vice Prezident jedného z najväčších  svetových hudobných vydavateľstiev so sídlom v Los Angeles, ktorému sa zapáčili natoľko, že v nich uvidel veľký potenciál pre uplatnenie v americkom filmovom a televíznom priemysle.

Tento veterán hudobného priemyslu dal kapelu ABSCONDO ihneď do kontaktu s jeho A & R (pozn. red.  A & R je v angličtine skratka pre artist and repertoire/umelci a repertoár), ktorá sa zaväzuje zastupovať skupinu Abscondo a reprezentovať ich na pojednávaniach o filmových a televíznych licenciách v Hollywoode a po celom svete. Toto hudobné vydavateľstvo predstavuje umelcov ako Will Smith, Beyoncé, Britney Spears a Eminem.

Spevák skupiny američan Mark Manney tvrdí: „Máme za sebou úspešný rok 2012, ktorého výsledkom je nová energia, ktorá prichádza práve s novými piesňami. Naša produkcia je postavená na moderných skladbách schopných dosiahnuť medzinárodný úspech.“

Skupina ABSCONDO verí, že už v nadchádzajúcich týždňoch bude môcť okrem iného oznámiť aj umiestnenie ich skladieb v prvom filme alebo v televízii. Ich 4 nové skladby, ktorých producentmi sú Lukáš “Kolja” Kolivoška z IMT Smile a Róbert “Bobo” Tkáč, si možete vypočuť tu: http://abscondo.bandcamp.com/

Skupinu ABSCONDO založil americký muzikant Mark Manney. Spoločnosť mu robia Filip Kluknavský, ktorý hrá na gitare, bubeník Martin „Lecho“ Lechman a Tibor Dragon, ktorý dopĺňa skupinu na basovej gitare.

www.abscondoband.com
www.facebook.com/Abscondo