Správy

Novinka na trhu smart hodiniek zaujme eleganciou a praktickými funkciami

Spoločnosť Smartomat uvádza na trh svoju prvú radu inteligentných hodiniek Armodd. Pre svojich zákazníkov si firma pripravila dámsku verziu Armodd Candywatch a pánsku verziu Armodd Silentwatch. Oba modely smart hodiniek ponúknu celý rad užitočných vychytávok!

„Smartomat pôsobí na českom, slovenskom a poľskom trhu už štvrtý rok. Od začiatku zaznamenávame rast záujmu o smart hodinky. Každý rok sa rozrastajú rady spotrebiteľov, ktorí preferujú individuálne nastavenie hodiniek, najmä možnosť korigovať objem informácií, ktoré chcú z telefónov dostávať. Krok k vlastnej kolekcii Armodd bol preto len logickým pokračovaním našich aktivít,“ hovorí zakladateľ značky Armodd Radek Nišev.

Dámska vlajková loď smart hodiniek Armodd Candywatch je dostupná v dvoch farebných variantoch – striebornej a zlatej. Elegantné tvary dopĺňa kovový magnetický remienok, ku ktorému je možné dokúpiť vymeniteľný kožený remienok v bielom a čiernom prevedení. Dotykový farebný displej s vysokým jasom je chránený sférickým sklom a k dispozícií je aj päť variantov zobrazenia ciferníku.

Pánske smart hodinky Armodd Silentwatch sú k dostaniu v dvoch prevedeniach – čiernej a striebornej. Prémiový pocit z produktu podčiarkuje kovový remienok. Ten je možné v prípade potreby vymeniť za športový variant zo silikónu, pri ktorom si môžu zákazníci vybrať z šedej, žltej a červenej mutácie. Dotykový farebný displej s technológiou anti-fingerprint ponúka možnosť nastaviť si vlastný obrázok či fotografiu.

Smart hodinky Armodd Silentwatch upozorňujú na prichádzajúce hovory, notifikácie a zobrazujú SMS a správy z mnohých obľúbených textových aplikácií, merajú športové aktivity, ušlé kroky, vzdialenosť, spálené kalórie, monitorujú spánok a snímajú tepovú frekvenciu.

Chytré hodinky Armodd Candywatch a Silentwatch sú chránené proti vode a prachu odolnou konštrukciou z nerezovej ocele s certifikátom IP68. Oba varianty sú plne kompatibilné s operačnými systémami Android a iOS.

Všetky nastavenia a prehľad všetkých štatistík sú pre používateľov dostupné v aplikácii WearHealth. Hodinky možno zakúpiť v e-shope.

To Top