Hľadáte niečo konkrétne?

Zaujímavosti

Nový album AC/DC údajne mešká kvôli koronavírusu

Spevák kapely Twisted Sister Dee Snider tvrdí, že očakávaný album legendárnej kapely AC/DC bol nahratý, ale mešká kvôli pandémií koronavírusu.

V decembri 2019 Snider potvrdil, že sa stretol s Brianom Johnsonom a frontman AC/DC mu povedal, že sa už má dobre. Takmer pred štyrmi rokmi stratil sluch a bol nútený prerušiť turné s kapelou. Nakoniec ho dočasne nahradil Axl Rose z Guns N‘ Roses.

Dee Snider už pred nedávnom hovoril, že členovia AC/DC pracujú na novom štúdiovom albume, ktorý by mal byť venovaný zosnulému gitaristovi Malcolmovi Youngovi. Album by mal dokonca obsahovať jeho nikdy nevydané skladby.

Reklama
Gitarový mág Peter Emmer vydáva nový album Other Side

Ďalším dôkazom nahrávania nového albumu má byť fotografia členov AC/DC pred štúdiom vo Vancouveri. Od posledného albumu s názvom Rock or Bust z roku 2014 a smrti Malcolma Younga v roku 2017 je kapela a jej ďalšie pôsobenie zahalená rúškom tajomstva.

Všetky informácie o novom albume AC/DC pochádzajú zo zdrojov mimo kapely. Dohady o novom albume priniesol pred vyše rokom americký hudobný novinár Eddie Trunk.

Neskôr informácie potvrdil aj spravodajca Eddie McGuire a nakoniec ich potvrdil Dee Snider. Kapela AC/DC sa však zatiaľ oficiálne k ničomu nevyjadrila.

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Novinky zo sveta hudby

Coldplay zverejnili základné informácie k albumu formou ručne písaného odkazu na svojom instagramovom účte, zároveň sprístupnili trailer nazvaný Overtura, ktorý je kombináciou animovanej kozmickej cesty systémom...

Novinky zo sveta hudby

Iron Maiden pred niekoľkými dňami zverejnili novú pieseň The Writing On The Wall doplnenú úchvatným animovaným klipom. Ako priaznivci heavymetalovej legendy predpokladali, skladba je predzvesťou sedemnásteho...

Zaujímavosti

Po albume Vlčie maky – Podpoľanie prichádza druhý štúdiový album hudobného zoskupenia Vlčie maky. Na albume s horehronskými piesňami pracovali takmer dva roky. Na albume...

Zaujímavosti

Speváčka Lenny oslavuje výročie vydania svojho debutového albumu Hearts, ktorým prenikla medzi veľké domáce a zahraničné hudobné mená. Ako darček a poďakovanie fanúšikom pripravila jeho reedíciu a exkluzívny...