Zaujímavosti

Nový album AC/DC údajne mešká kvôli koronavírusu

Spevák kapely Twisted Sister Dee Snider tvrdí, že očakávaný album legendárnej kapely AC/DC bol nahratý, ale mešká kvôli pandémií koronavírusu.

V decembri 2019 Snider potvrdil, že sa stretol s Brianom Johnsonom a frontman AC/DC mu povedal, že sa už má dobre. Takmer pred štyrmi rokmi stratil sluch a bol nútený prerušiť turné s kapelou. Nakoniec ho dočasne nahradil Axl Rose z Guns N’ Roses.

Dee Snider už pred nedávnom hovoril, že členovia AC/DC pracujú na novom štúdiovom albume, ktorý by mal byť venovaný zosnulému gitaristovi Malcolmovi Youngovi. Album by mal dokonca obsahovať jeho nikdy nevydané skladby.

Ďalším dôkazom nahrávania nového albumu má byť fotografia členov AC/DC pred štúdiom vo Vancouveri. Od posledného albumu s názvom Rock or Bust z roku 2014 a smrti Malcolma Younga v roku 2017 je kapela a jej ďalšie pôsobenie zahalená rúškom tajomstva.

Všetky informácie o novom albume AC/DC pochádzajú zo zdrojov mimo kapely. Dohady o novom albume priniesol pred vyše rokom americký hudobný novinár Eddie Trunk.

Neskôr informácie potvrdil aj spravodajca Eddie McGuire a nakoniec ich potvrdil Dee Snider. Kapela AC/DC sa však zatiaľ oficiálne k ničomu nevyjadrila.

To Top