Nový album JUSTINA TIMBERLAKEA “THE 20/20 EXPERIENCE” je odo dnešného dňa celý k dispozícii na počúvanie ZADARMO Exkluzívne na iTunes!

0
2
views

Nový singel MIRRORS sa už druhý týždeň boduje na 1. mieste UK Official Chart, zatiaľ čo prvá skladba z albumu SUIT & TIE už dosiahla platinových predajov a v USA sa drží od svojho vydania v TOP10 singlových predajov.

Dlhoočakávaný nový album Justina Timberlakea THE 20/20 EXPERIENCE je odo dnešného dňa až do 18. marca (kedy album oficiálne vychádza) ZADARMO k vypočutiu Exkluzívne na iTunes na www.iTunes.com/JT

Album THE 20/20 EXPERIENCE, ktorý je treťou sólovou štúdiovou nahrávkou, produkoval sám Justin Timberlake. Prvý singel z albumu SUIT & TIE bol ocenený časopisom Billboard ako rekordne predávaný hit, ktorý sa už dva mesiace po jeho vydaní pohybuje v TOP10, dosiahol 4. miesto v HOT100 a získal prvé miesto predajnosti v 32 krajinách.

Aktuálny hit MIRRORS sa už druhý týždeň drží na 1. mieste UK Official Chart, v Nemecku sa stihol stať najväčším skokanom týždňa a zároveň najrýchlejšie dosiahnutým rádiovým TOP10 hitom. Singel sa v súčasnej dobe pohybuje v TOP5 iTunes chart v 27 krajinách sveta a v ďalších 42 sa ešte stale drží v TOP10.
The 20/20 Experience  tracklist:

Pusher Love Girl

Suit & Tie

Don’t Hold The Wall

Strawberry Bubblegum

Tunnel Vision

Spaceship Coupe

That Girl

Let The Groove Get In

Mirrors

Blue Ocean Floor

 

Trojnásobný víťaz BRIT Awards oznámil návrat k hudbe začiatkom tohto roka formou otvoreného listu svojím fanúšikom, kde písal o intenzívnej príprave na vydanie nového albumu THE 20/20 EXPERIENCE. Od tej chvíle sa svet stal svedkom Justin-mánie.

Justin Timberlake je medzinárodnou hudobnou ikonou a počas svojej doterajšej kariéry získal 8 nominácií na BRIT Awards. V roku 2004 vyhral v kategórii Najlepší medzinárodný album a Najlepší medzinárodný spevák. Taktiež sa do histórie BRIT Awards zapísal nezabudnuteľnými vystúpeniami – či už zmesou svojich skladieb z debutového albumu JUSTIFIED alebo duetom s Kylie Minogue. V roku 2007 opäť získal cenu v kategórii Najlepší medzinárodný spevák.

 

www.JustinTimberlake.com

www.Twitter.com/JTimberlake

www.Facebook.com/JustinTimberlake

www.YouTube.com/JustinTimberlake

Zdroj: Silvia Turnerova, Sony Music Czech Republic