Nový album kapely Bod Omylu pokrstí Barbora Švidraňová!

0
12
views

Bod Omylu v piatok uzavrú turné k novému albumu FENIX krstom v domácej Žiline. V Smer Music Bare vystúpia ako hostia kapely Zoči Voči, pre ktorú to bude záverečná zastávka v rámci Celý týždeň dospávam Tour!

Bod Omylu vydali v novembri svoj druhý štúdiový album, ktorý stihli podporiť videoklipom k titulnému singlu a taktiež sériou vystúpení s kapelami The Paranoid, Zoči Voči a Horská Chata. Na rade je posledný koncert  šnúry, o ktorom nám prezradil viac spevák skupiny Bod Omylu Lukáš Turiak: „Doma je doma a krst je pre každú kapelu veľká udalosť, takže sa už veľmi tešíme. V uplynulom období sme mali okolo nového albumu veľa práce a boli sme rozcestovaní, takže si užijeme, že sme konečne doma v kruhu priateľov. Koncert má pekný vianočný termín, tak veríme, že sa celý večer bude niesť v príjemnom sviatočnom duchu,“ prezradil Lukáš.

Krstnou mamou nového albumu bude Barbora Švidraňová. Podľa Lukášových slov bola pre kapelu jasnou voľbou: „Dlho sme uvažovali, kto by nám mal krstiť a Barbora nám napadla medzi prvými, jednak preto, že je tiež Žilinčanka, no hlavne preto, že je to výborná speváčka a herečka. Vedeli sme, že taktiež vydáva nový album a po vzájomnej komunikácii sme dokonca zistili, že sa volá Fenix rovnako ako ten náš (smiech). Tak sme sa zhodli, že žilinskí umelci asi cítia nejakú podvedomú núdzu povstávať z popola a Barbora našu ponuku prijala, čo nás veľmi teší,“ dodal Lukáš.

Na koncerte sa budú predávať nové CD za vianočnú cenu 5€ a dostupné budú aj tričká z limitovanej edície k novému albumu: „Veľmi nás teší, že tričká sa fanúšikom páčili a postupne sa z nich predal dobrý počet. Mikiny sa nám napríklad vypredali úplne. Rozhodli sme sa preto na krst urobiť ešte jednu dotlač aspoň pre tričká. V dnešnej dobe online distribúcie hudby interpretom najviac pomáha práve predaj tričiek a darčekových predmetov a my si veľmi vážime, že nás naši fans podporujú,“ uzavrel Lukáš.

Krst nového albumu FENIX sa uskutoční 23.12. v žilinskom Smer Music Bare. Viac informácií o koncerte nájdete na Facebooku. Lístky sú dostupné v sieti Predpredaj.sk. Všetko o kapele Bod Omylu sa nachádza na stránkach www.bodomylu.sk alebo na www.facebook.com/bodomylu.

Autorom titulnej fotografie je web www.ihashtag.eu