Zaujímavosti

Nový česko-slovenský pár… Rapujúci Justin Bieber a superstaristka Eliška Rusková!

Článok prečítate za: 1 min.

Po mega úspešnom spoločnom vystúpení na Czech Social Awards, kde okrem iného vystupovali aj také hviezdy ako Jestin Jesso (skladba Stargazing) či českí Eddie Stoilow to medzi slovenským mladučkým raperom menom ESO a českou finalistkou superstar Eliškou Ruskovou poriadne hudobne zaiskrilo!

Keďže ESO už mal niečo rozpracované s jeho producentom Marekom Vozárom (umelecké meno MARK VOSS – spolupracoval na projektoch s Emily & Justice, víťaz súťaže svetového SPINNIN RECORDS), bola to iba otázka kvalitného spievaného refrénového partu a textu s čím si hravo poradila Eliška spolu s jej producentom Viktorom Dykom.

Článok pokračuje pod reklamou

Retro ponožky

Na klipe pracoval skúsený tím, ktorý sa podielal na viacerých veľmi úspešných projektoch s miliónovými zhliadnutiami na youtube. Natáčali ho spolu s tanečnou skupinou S3T KIDZ.

Nech sa páči, sledujte tento Česko Slovenský počin dvoch mladých umelcov.

Newsletter

Odoberajte náš hudobný newsletter. Aktuálne informácie a novinky zo sveta hudby priamo do Vášho e-mailu.

Odoslaním aktivujete odber e-mailových upozornení na hudobné novinky. Odber môžete kedykoľvek zrušiť kliknutím na odkaz "chcem sa odhlásiť", ktorý nájdete v každom e-mailovom upozornení. Zadaním e-mailu súhlasíte s podmienkami.

Najčítanejšie články za 7 dní

To Top