Zaujímavosti

Nový energetický nápoj ťa naučí hrať na gitare aj spievať!

Nový energetický nápoj ťa naučí hrať na gitare aj spievať!

Chcel by si vedieť hrať na hudobný nástroj alebo spievať a bráni ti v tom nedostatok talentu? Od dnes sa už vôbec nemusíš trápiť. Na trh prichádza nový energetický nápoj, ktorý ťa doslova „napumpuje“ hudobnými schopnosťami a výnimočným hlasom!

Nemáš čas na trénovanie gitary či na dlhé a nudné hodiny spevu na umeleckej škole? S energetickým nápojom music BOOST môžeš svoj neobjavený talent využiť naplno. V spolupráci s vedcami sa nám za 10 rokov podarilo vyvinúť špeciálny drink, ktorý obsahuje hudobné nanoboty. Tieto malé roboty pomocou stimulantov privedú do tvojej krvi talentové bunky a účinok je takmer okamžitý.

Môžeš hrať na bicích, klavíri, gitare a basgitare. Energetický nápoj music BOOST na tvoje telo pôsobí približne dve hodiny. Za tento čas odohráš bez menších problémov akýkoľvek koncert ako pravá rocková hviezda. S energetickým nápojom by si to však nemal preháňať. Aj keď účinok trvá len dve hodiny, odporúčaná dávka je jedna 250 ml plechovka za deň!

Energetický nápoj music BOOST je úplne nealkoholický a nedoporučuje sa miešať s akýmkoľvek alkoholom. Účinok je zameraný na zvýšenie hudobného talentu a výkonu pridaním kofeínu, taurínu, vitamínov a nanobotov.

Špeciálny talentový energetický nápoj music BOOST bude dostupný už čoskoro vo všetkých predajniach a jeho distribúciu plánujeme rozšíriť do celého sveta. Už dnes ho používa mnoho skvelých kapiel, ktoré si ho veľmi pochvaľujú. Nájdi v sebe svoj talent vďaka music BOOST.

Dostupné druhy energetického nápoja music BOOST:

music BOOST guitar – 250 ml
music BOOST basguitar – 250 ml
music BOOST keys – 250 ml
music BOOST drums – 250 ml
music BOOST vocal – 250 ml

V blízkej budúcnosti budú predstavené aj ďalšie druhy energetického nápoja a to music BOOST trumpet music BOOST tambourine. Pre správnych rockerov budú čoskoro dostupné aj príchute borovička a vodka.

Hranie na hudobný nástroj je veľmi náročná činnosť, ktorá ti zaberie roky života. Prečo si to neulahčiť? Každý deň môže z teba byť na dve hodiny svetová SuperStar! Hraj na gitare, basgitare, bicích a klavíri ako najlepší virtuóz. Talent ti dodá music BOOST. Ak si sa dostal až sem pozri si náš retro e-shop.

To Top