Zaujímavosti

Nový hudobný objav na scéne: Mladá speváčka TYA sa lieči zo zlomeného srdca!

TYA, vlastným menom Andrea Atyafiová (19) vstupuje na hudobnú scénu svojím debutovým singlom s názvom Pamätáš. Pieseň je vlastnou výpoveďou speváčky o nie práve najšťastnejšom vzťahu, ktorý prežila.

„Toto je moja výpoveď a osobná skúsenosť o tom ako som sa bezhlavo zamilovala a po čase zistila, že moja láska nie je opätovaná. Mnohé z nás prežili podobnú skúsenosť. Pár dní som si poplakala do vankúša, ale postupne všetko prebolelo a stala som sa silnejšou.  Žiaľ, ktorý sa vás zmocní po rozchode nie je trvalý. A to aj napriek tomu, že si vtedy myslíte, že budete trpieť večne,“ prezradila devätnásť ročná TYA.

Hudobne sa na piesni podieľal producent Pavol Petrik (Paul Project), ktorý spolupracuje s viacerými mladými talentami. „Aďka má krásnu farbu hlasu a pre túto pieseň je jej prejav ako stvorený,“ hovorí producent.

Speváčka TYA dievčatám a ženám odkazuje, aby sa nevracali do minulosti, ale kráčali so vztýčenou hlavou vpred. A ak to raz v láske nevyjde, netreba zúfať, chlapov na svete je ako maku.

To Top