Nový klip Anabel rozbúši srdcia nielen tancom
Zaujímavosti

Nový klip Anabel rozbúši srdcia nielen tancom

Spevák a raper Šorty prichádza s výnimočným klipom, ktorý roztancuje nielen vaše telo, ale aj srdce. Dušan „Šorty“ Berky v spolupráci s Adissom a DJ Petrom Pannom zverejnil nový klip k skladbe „Anabel“. Chytľavá tanečná skladba určite rozhýbe všetkých, ktorí milujú tanec a pohyb.  V klipe hrá hlavnú postavu modelka, tanečnica a tvár TV Markíza Janka Slačková. Dej klipu sa odohráva vo virtuálnej realite a na záver majú diváci možnosť vidieť efekt rozšírenej reality.


Po úspešnom tracku „Tancuj“ z produkcie Petra Panna prichádza ďalší hit, ktorý vás nielen roztancuje, ale aj vnorí do sveta inej reality. Samotná skladba Anabel určite roztancuje kluby a diskotéky vďaka zohranej trojici – Šorty, AdissPeter Pann. „Už dlhšiu dobu sme sa s Petrom Pannom bavili o tom, že po úspechu Tancuj, urobíme spoločne ďalší hit. Trvalo to síce pár mesiacov, ale ten moment, keď mi v pošte pristál nový beat, stál za to,” vysvetľuje Dušan “Šorty” Berky.

 Šorty sa hneď pustil do tvorby textu a oslovil Addisa, s ktorým má na konte taktiež niekoľko úspešných skladieb aj vďaka ich spoločnému štúdiu. Singel Anabel je oslavou sebavedomej a krásnej ženy, ktorá si zaslúži obdiv. „Tento track  je ako stvorený pre kluby, väčšinou hrávam koncerty spolu s  Adissom, takže sa budem veľmi tešiť, keď budú fanúšikovia ókať refrén Anabel s nami. Verím, že ich skadba bude baviť minimálne ako Hraj mi či Heygirl a budem vidieť, ako sa pri nej zabávajú, tancujú, spievajú,“ teší sa Šorty  a dodáva, kto ho pri tvorbe textu inšpiroval: „Bola to sexy žena, ktorá jednoducho o sebe vie, že je pekná a keď tancuje, všetky oči pristanú na nej. Nazval som ju Anabel, toto meno vzniklo z latinského Amabel, čo v preklade znamená “hodná lásky”.

 Šortyho novinka si zaslúži samozrejme aj zaujímavý videoklip plný tanca a pohybu. Ten v klipe vynikajúco predviedla modelka, tanečnica a tvár TV Markíza, Janka Slačková. 24-ročná kráska má na konte niekoľko medzinárodných úspechov ako účinkovanie v klipe Rickiho Martina či tanečné choreografie po boku hviezd ako  Jennifer Lopez či Robbie Williams. Príbeh klipu Anabel je o dievčine, ktorá upratuje v divadle a len tak si popritom tancuje, nájde okuliare virtuálnej reality, vďaka ktorým zrazu tancuje v klube a baví sa. „Veľmi sa teším zo spolupráce s Jankou Slačkovou. Poznáme sa dlhšie z rádia a keď som ju videl tancovať, povedal som si: ,,Ó… Môj… Bože… Toto je delo!!!” Výborne vyzerá a skvele tancuje. Myslím, že o tom, kto bude v mojom klipe Anabel, bolo ihneď rozhodnuté. Janke sa track páčil a išla do toho, za čo jej veľmi pekne ďakujem,“ prezrádza Šorty.

Klip Anabel režíroval známy režisér klipov Martin Miko a produkciu zastrešila jeho priateľka Lesana Kurill. Nakrúcalo sa v Starom Divadle Karola Spišáka v Nitre a v IXEL klube v Bratislave. 

 V závere klipu je navyše technologická vychytávka – aplikácia na rozšírenú realitu s názvom ARnie. Prostredníctvom aplikácie po jej stiahnutí,  kliknutí na kampaň It’s Miller Time a namierení telefónu na etiketu novej fľaše Miller Genuine Draft, možete, podobne ako Šorty vo videoklipe, spraviť foto alebo video a vyznať tak 3D bijúcim srdcom svoje sympatie ľuďom alebo miestam, ktoré sú pre vás osobne výnimočné.

“Som veľmi vďačný za toto partnerstvo a spoluprácu so značkou Miller Genuine Draft. Myslím, že product placement a aplikácia ARnie so srdcom na záver tu pekne podčiarkli myšlienku a atmosféru a všetko do seba zapadlo. V mnohých klipoch je práve to problém, že sa napchá do videa 16 produktov, ktoré nemajú s klipom a s dejom absolútne nič spoločné. Vtedy je to nepozerateľné, otravné a nasilu. Náš prípad to ale nie je a aj preto sa z Anabel veľmi teším”, uzatvára Dušan “Šorty” Berky.

Nový klip Anabel rozbúši srdcia nielen tancom
Štýlové retro ponožky
To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!