Nový klip kapely Buy Her Sugar

0
26
views

Bratislavská kapela Buy Her Sugar (Anna Óváry, Martin Polák a Tibor Feledi) vydala nový singel Turn Away už rovno s videoklipom. Ich prvá pesnička (Waiting) bola publikovaná v máji 2015 a ihneď upútala pozornosť Radia_FM a niektorých českých rádií. V októbri 2015 kapela Buy Her Sugar dostala možnosť zahrať si na Waves Festivale, v súťaži Radio_Head Awards boli nominovaní v kategórii Objav roka 2015.

Dnes už okrem Waiting sa v éteri pravidelne objavuje ich ďalšia pesnička s názvom Blue Monday.

Hudobné video ku skladbe Turn Away je tvorbou režiséra Michala Pusztaya a filmára Nicka Kollára, hlavnú hrdinku krátkeho filmu stelesnila mladá, ale veľmi talentovaná Jasmína Ondriášová. Natáčanie bolo chvíľami náročnejšie najmä preňu, keďže príbeh sa odohráva v nočnej Bratislave.

Výsledok však stojí za to. Rozhodne nejde o videoklip k letnému hitu s ľahkým dejom, je to príbeh plný emócií, dojímavých scén a diváka drží v napätí až do konca.

Pesnička je súčasťou albumu, ktorý bude pokrstený 27. októbra v KC Dunaj v Bratislave.

Bude to veľká udalosť v živote kapely, keďže pôjde o ich prvý album. Ako hostia na krste zahrajú skupina Bulp (Objav roka 2015 v súťaži Radio_Head Awards) aTolstoys.