Zaujímavosti

Nový singel Marián Lucký – Choďte Domov! je na svete!

Nový singel Marián Lucký – Choďte Domov!/It’s Allright vychádza v týchto dňoch vo vlastnom náklade v digitálnej distribúcii spoločnosti Spinaker. Vo výrobe je aj limitovaná séria 200ks malých vinylových platní, ktoré budú v predaji koncom novembra.

Mastering oboch skladieb prebiehal v svetoznámych štúdiách Metropolis v Londýne. Ku skladbe Choďte Domov! bol už zverejnený aj videoklip, pod ktorý sa podpísali ľudia z Pardon Production. Na údernosti jej pridáva text, v ktorom spevák posiela krivých politikov kade ľahšie.

Singel je zatiaľ druhým sólovým počinom slovenského gitaristu a speváka Mariána Luckého. Ten bol už ako 15 – ročný finalistom medzinárodného Beatles festivalu v anglickom Liverpoole. Spolupracoval s množstvom slovenských aj zahraničných umelcov  ( Fedor Frešo, Peci Uherčík, David Koller, Ali Caldwell, atď. ) V roku 2016 spolu s Martinom Valihorom, Erichom Bobošom Procházkom a ďalšími vydal debutový sólový album About Life, ktorý si našiel cestu aj do zahraničných rádií.

Vychádzajúci singel nahral s klávesistom Jakubom Tvrdíkom (Billy Barman, Felix), dlhoročným kolegom Milanom Koyšom (basová gitara) a novým bubeníckym objavom Romanom Turtevom, ktorý nahrávku zároveň aj mixoval. Singel je predzvesťou pripravovaného nového dlhohrajúceho albumu.

To Top