Novinky zo sveta hudby

Nový singel “The Dark Side” od Muse. Ďalší album vyjde už v novembri!

Článok prečítate za: 2 min.

Britská kapela Muse oznámila dátum vydania ich v poradí už ôsmeho albumu s názvom Simulation theory. Z albumu sú známe zatiaľ 4 single – Dig Down, Thought Contagion, Something human a Dark Side. Všetky skladby sa zatiaľ nesú v znamení “sci-fi” vizuálov z 80.rokov. Najnovší singel vyšiel včera a má názov “The Dark Side”.

Čo zatiaľ vieme o novom albume?

  • Nový album “Simulation Theory” vyjde 9.novembra
  • Poznáme tracklist, artwork a producentov albumu
  • Každá skladba bude mať vlastný videoklip
  • Celosvetová tour v roku 2019 – detaily budú oznámené čoskoro

Na albume sa podieľali mená ako Rich Costey, Mike Elizondo, Shellback či Timbaland. Rich Costey už s Muse pracoval, a to na treťom albume Absolution a jeho legendárnym nástupcom – Black Holes and Revelations.

Cover albumu má na svedomí americký ilustrátor Kyle Lambert, ktorý ilustroval kľúčové Hollywoodske postery k Netflixovému seriálu Stranger Things, či k filmu J.J.Abramsa a Stevena Spielberga – Super 8.

Kapela sľúbila na rok 2019 aj celosvetovú tour. “Prídeme s niečim, čo ešte nik nevidel.” “Možme byť šťastní za to, že v žijeme v časoch kedy vzniká stále nová technológia. Vždy keď pripravujete tour, môžete prísť s niečim novým, čo možno použiť. Vždy nás zaujímali najnovšie technológie a preto sme vždy rozmýšľali nad tým, ako show posunúť ešte ďalej, ako prísť s niečím, čo ešte nik predtým na koncertoch nepoužil.”

Páčil sa Vám tento článok?

Pridajte hodnotenie kliknutím na hviezdičku

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:

Pridať komentár k článku

Napíšte svoj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

To Top