Nový videoklip 30 Seconds to Mars môže spôsobiť epileptické záchvaty!

0
8
views

Americká rocková formácia 30 Seconds to Mars prichádzajú s krátkym umeleckým filmom k ich novému klipu k skladbe Up In The Air, ktorá sa objaví aj na ich novom albume s názvom Love, Lust, Faith & Dreams, ktorý vyjde už 17. mája. V poradí je to ich štvrtá štúdiovka.

Po krátkom teaseri, ktorý bol vypustený v priebehu tohto týždňa, si fanúšikovia môžu konečne vychutnať plnú verziu. Osem a pol minútové video je vlastne krátkym filmom, v ktorom hlavnú úlohu hrá frontman skupiny Jared Leto ako jeho druhé ja Bartholomew Cubbins.

Natáčalo sa v opustenom hangári, striedajú sa v ňom zábery na členov kapely a účinkujúcich ako gymnastky, burleskná tanečnica, zberateľ umeleckých diel, fotograf, modelky, herečky či známy americký novinár a spisovateľ. Výrazné efekty, ktoré môžu spôsobiť epileptikom záchvaty, ako už na začiatku videa upozorňujú producenti, dopĺňajú celú atmosféru videa.

„Tento krátky film je celkom iný, na rozdiel od tých videí, ktoré sme nakrútili predtým,“ hovorí frontman Jared Leto nadšene a zmieňuje taktiež veľa divných inklúzii, ktoré použili, ako napríklad muža pokrytého včelami či „kriedovú“ bitku. Sám Jared nazval toto video „epickou, bizarnou a halucinogénnou cestou skrz neuveriteľne surrealistickú krajinomaľbu“.