Objav roka 2012 – Voxel

0
9
views

Udeľovanie hudobných cien českej televízie Očko za rok 2012 sa nieslo v duchu hesla: „Ty nominuješ! Ty hlasuješ! Ty predávaš cenu!“ Už na začiatku si diváci vybrali štyroch interpretov, ktorí bojovali o titul a no vyhrať mohol len jeden .

Tohtoročným výhercom ceny Objav roka sa stal spevák VOXEL, vlastným menom Václav Lebeda, ktorý vo svojej kategórií porazil jednu z najtalentovanejších slovenských speváčok Celeste Buckingham či skupiny ako Peter Bič Projekt alebo A Banquet. Voxel má na svedomí hity ako V síti, Hitmaker a taktiež jeho najnovší song Superstar, ktoré medzi divákmi zožali očividný úspech,.

Ocenenie bolo pre mladíka naozajstným prekvapením, keďže do poslednej chvíle nič netušil. Na kávičke sa stretol s moderátorom Michalom Kleinom, s ktorým preberali jeho najnovší videoklip, keď mu nečakane doniesli „zákusok“ jeho dve fanúšičky prezlečené za personál.

Voxel svoju výhru opisuje slovami: „Tak ja by som sa chcel hrozne poďakovať všetkým, ktorí ma podporili. Úprimne som tomu neveril až tak veľmi, pretože tá konkurencia bola fakt brutálna. Strašne moc ďakujem a musím vám to vynahradiť, takže sa tešte na nové piesne a klipy.“

Tip:  Speváčka Ewa Farná a pesničkár David Stypka natočili spoločný duet!

Nenechajte si ujsť: