Hľadáte niečo konkrétne?

Koncerty

Objavili sa falošné lístky na Papa Roach, dávajte si pozor!

6. marca 2020 v bratislavskej Eurovia aréne vystúpi americká trojica kapiel Papa Roach, Hollywood Undead a Ice Nine Kills. Lístky na státie sú už beznádejne vypredané a zostávajú lístky už len na sedenie. Exkluzívny predajca TicketLive.sk varuje fanúšikov, aby nenaleteli falošným predajcom na internete.

“Záujem o koncert je enormný a po lístkoch na státie sa zaprášilo. Na internete však neustále vidíme rôzne ponuky takpovediac anonymných predajcov. Nenechajte sa nimi oklamať! Line-up je luxusný, tak si ho môžete užiť v pohodlí a s dobrým zvukom.” komentuje situáciu Tomáš Kršňák z TicketLive.sk.

Papa Roach patrí naživo medzi najenergickejšie kapely a líder Jacoby Shaddix slovenským fanúšikom sľúbil v rozhovore pre rádio Anténa Rock poriadnu show.

Reklama
Ľudové mladistvá a Floex v júni otvoria bratislavské koncertné leto

Hollywood Undead vydali nový album “New Empire: Vol 1”, na ktorom hosťujú aj frontmani z Good Charlotte a Sleeping with Sirens. Album do kapelného zvuku primiešal viac elektroniky a metalových prvkov, recenzie ho hodnotia pozitívne.

Ice Nine Kills je najmenej známou kapelou tejto trojice, ale pozornosť si získava svojou hororovou show a videoklipmi plnými krvi. Takto znie poriadny bostonský metal-core!

Lístky na koncert 6. marca 2020 v Bratislave (Eurovia aréna) si môžete kúpiť jedine u exkluzívneho predajcu na www.TicketLive.sk.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Správy

13. ročník One Day Jazz Festivalu otvorí pre návštevníkov svoje brány už koncom júna. Počas pandémie sa jeho priority nemenia, no niektoré sa dostávajú...

Koncerty

Po dlhých mesiacoch čakania si, zdá sa, opäť užijeme hudbu tak, ako ju máme najradšej – naživo. Bratislavské koncertné leto odštartuje séria vystúpení slovenských...

Kapely

Legendárna bigbítová skupina The BUTTONS vydáva nový album. CD The  BUTTONS & Friends vznikalo 10 rokov a kapela si na neho pozvala hviezdnych hostí. Na...

Koncerty

„Všetky skladby sveta“ – to je názov dynamickej novinky od kultovej kapely INEKAFE! Vratko Rohoň a spol v nej opisujú ako, kedy a za akých okolností vznikajú...