Koncerty

Objavili sa falošné lístky na Papa Roach, dávajte si pozor!

6. marca 2020 v bratislavskej Eurovia aréne vystúpi americká trojica kapiel Papa Roach, Hollywood Undead a Ice Nine Kills. Lístky na státie sú už beznádejne vypredané a zostávajú lístky už len na sedenie. Exkluzívny predajca TicketLive.sk varuje fanúšikov, aby nenaleteli falošným predajcom na internete.

“Záujem o koncert je enormný a po lístkoch na státie sa zaprášilo. Na internete však neustále vidíme rôzne ponuky takpovediac anonymných predajcov. Nenechajte sa nimi oklamať! Line-up je luxusný, tak si ho môžete užiť v pohodlí a s dobrým zvukom.” komentuje situáciu Tomáš Kršňák z TicketLive.sk.

Papa Roach patrí naživo medzi najenergickejšie kapely a líder Jacoby Shaddix slovenským fanúšikom sľúbil v rozhovore pre rádio Anténa Rock poriadnu show.

Hollywood Undead vydali nový album “New Empire: Vol 1”, na ktorom hosťujú aj frontmani z Good Charlotte a Sleeping with Sirens. Album do kapelného zvuku primiešal viac elektroniky a metalových prvkov, recenzie ho hodnotia pozitívne.

Ice Nine Kills je najmenej známou kapelou tejto trojice, ale pozornosť si získava svojou hororovou show a videoklipmi plnými krvi. Takto znie poriadny bostonský metal-core!

Lístky na koncert 6. marca 2020 v Bratislave (Eurovia aréna) si môžete kúpiť jedine u exkluzívneho predajcu na www.TicketLive.sk.

To Top