Hľadáte niečo konkrétne?

Koncerty

Objavili sa falošné lístky na Papa Roach, dávajte si pozor!

6. marca 2020 v bratislavskej Eurovia aréne vystúpi americká trojica kapiel Papa Roach, Hollywood Undead a Ice Nine Kills. Lístky na státie sú už beznádejne vypredané a zostávajú lístky už len na sedenie. Exkluzívny predajca TicketLive.sk varuje fanúšikov, aby nenaleteli falošným predajcom na internete.

“Záujem o koncert je enormný a po lístkoch na státie sa zaprášilo. Na internete však neustále vidíme rôzne ponuky takpovediac anonymných predajcov. Nenechajte sa nimi oklamať! Line-up je luxusný, tak si ho môžete užiť v pohodlí a s dobrým zvukom.” komentuje situáciu Tomáš Kršňák z TicketLive.sk.

Papa Roach patrí naživo medzi najenergickejšie kapely a líder Jacoby Shaddix slovenským fanúšikom sľúbil v rozhovore pre rádio Anténa Rock poriadnu show.

Reklama

Hollywood Undead vydali nový album “New Empire: Vol 1”, na ktorom hosťujú aj frontmani z Good Charlotte a Sleeping with Sirens. Album do kapelného zvuku primiešal viac elektroniky a metalových prvkov, recenzie ho hodnotia pozitívne.

Ice Nine Kills je najmenej známou kapelou tejto trojice, ale pozornosť si získava svojou hororovou show a videoklipmi plnými krvi. Takto znie poriadny bostonský metal-core!

Lístky na koncert 6. marca 2020 v Bratislave (Eurovia aréna) si môžete kúpiť jedine u exkluzívneho predajcu na www.TicketLive.sk.

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Kapely

Nový album kapely Heľenine Oči pod názvom CIRKUS 22 je už vraj skoro pripravený a hudobníci ho plánujú vydať v októbri 2021. Po úspešnom prvom singli...

Novinky zo sveta hudby

Bratislavská kapela INEKAFE 31.5.2021 zverejnila novú skladbu s názvom Všetky skladby sveta. Text a hudbu napísal frontman Vratko Rohoň. Nová skladba prichádza rok po...

Novinky zo sveta hudby

Slovenská stálica Peter Nagy vydáva po 12-tich rokoch nový album! Novinka s názvom „Petrolej“ je optimistická, rovnako ako Peter, ktorý je autorom hudby aj textov...

Novinky zo sveta hudby

Skvelá správa pre všetkých priaznivcov inštrumentálnej gitarovej hudby. Gitarový mág Peter Emmer pred pár dňami vydal svoj nový album s názvom Other Side, ktorý...