Od budúceho roka sa v Trnave bude konať hudobná súťaž s názvom City Music Show!

0
3
views

Prihlásiť sa môže hocikto, kto má kapelu, vie hrať na hudobný nástroj, alebo len spievať. Súťaž sa bude konať v hudobnom klube amerického typu City Music Club v Trnave s veľkým pódiom, výborným zvukom, svetlami a kapacitou 350 ľudí!

Prihlasovanie kapiel začne od 1.9. 2016 a bude trvať do 31.11.2016. Počet je obmedzený na 25 kapiel (pri veľkom záujme je možnosť prijať ďalšie súťažné kapely) + 3 náhradníci. Čím skôr sa kapela prihlási, tým má väčšiu šancu hrať kvalifikačné koncerty. Súťaž začne v januári 2017 a bude trvať približne 4 mesiace. Hlasovanie o postup kapely sa uskutoční priamo v daný hrací deň a hlasovať môžu len ľudia prítomní na koncerte.

Kapela s väčším fan-klubom má väčšiu šancu na postup. Pre víťazov súťaže máme nachystané lákavé ceny ako napríklad účinkovanie na trnavskom festivale EKO-fest, účinkovanie v naplnenom klube so známou kapelou, nahrávanie v profesionálnom štúdiu + videoklip, živé vystúpenie v internetovom rádiu, lákavá finančná odmena v podobe poukazov na nákup v hudobninách, a mnoho ďalších cien od sponzorov súťaže.

Všetky podrobné informácie o prihlasovaní kapiel, podmienkach a celej súťaži budú na webe : www.citymusicshow.sk