Koncerty

Oficiálne vyjadrenie organizátora Topfestu k aktuálnej situácií

Oficiálne vyjadrenie organizátora Topfestu k aktuálnej situácií

Jeden z najväčších slovenských hudobných festivalov Topfest vydal oficiálne vyjadrenie k aktuálnej situácií!

Vzhľadom na nedávne udalosti a súvisiace vyjadrenia médií aj v súvislosti s festivalom TOPFEST považujeme za nevyhnutné uviesť, že spoločnosť Morning Net, s.r.o., ako organizátor festivalu TOPFEST a ďalších podujatí, riadne pokračuje v ich príprave a organizácii. Neexistuje žiaden dôvod, pre ktorý by sa festival nemal konať, alebo by jeho priebeh mal byť zmenený. Podľa našich informácií bolo vznesené obvinenie voči osobe, ktorá je ale len jedným z členov organizačného tímu a netýka sa jeho práce pre našu spoločnosť.  

Nijakým spôsobom tak toto trestné konanie nemá vplyv na činnosť našej spoločnosti a prípravu festivalu, ktorá  naplno pokračuje. Dezinformácie o zrušení festivalu považujeme za nekalé konanie v snahe poškodiť meno festivalu a jeho umelecký prínos pre divákov, preto spoločnosť zvažuje ďalšie právne kroky na ochranu svojho dobrého mena a dobrého mena festivalu. 

Okrem toho chceme poukázať i na skutočnosť, že doposiaľ v tomto štáte stále platí prezumpcia neviny, ktorú pri svojej práci hodláme rešpektovať. Ďakujeme.

Vstupenky na Topfest 2019 nájdete PRIAMO TU!

Na 16-tom ročníku festivalu vystúpi aj legendárny rocker Slash spoločne so spevákom Mylesom Kennedym a sprievodnou skupinou The Conspirators, kapely Dezz Nuts, Great Malarkey, Horkýže Slíže, Desmod, From Our Hands, Doctor P.P. či The Circus Brothers, Lukáš Adamec, Funny Faces, Ramchat a ďalší. Príďte zažiť dokonalú festivalovú atmosféru na TOPFEST 28. až 29. júna 2019 na Zelenej vode v Novom Meste nad Váhom, okrem koncertov na vás čakajú aj skvelé atrakcie.

Vstupenky sú dostupné v sieti Ticketportal.sk. Permanentku na festival si môžete kúpiť za 40 eur.

To Top