Koncerty

Oficiálne vyjadrenie organizátora Topfestu k aktuálnej situácií

Oficiálne vyjadrenie organizátora Topfestu k aktuálnej situácií

Jeden z najväčších slovenských hudobných festivalov Topfest vydal oficiálne vyjadrenie k aktuálnej situácií!


Vzhľadom na nedávne udalosti a súvisiace vyjadrenia médií aj v súvislosti s festivalom TOPFEST považujeme za nevyhnutné uviesť, že spoločnosť Morning Net, s.r.o., ako organizátor festivalu TOPFEST a ďalších podujatí, riadne pokračuje v ich príprave a organizácii. Neexistuje žiaden dôvod, pre ktorý by sa festival nemal konať, alebo by jeho priebeh mal byť zmenený. Podľa našich informácií bolo vznesené obvinenie voči osobe, ktorá je ale len jedným z členov organizačného tímu a netýka sa jeho práce pre našu spoločnosť.  

Nijakým spôsobom tak toto trestné konanie nemá vplyv na činnosť našej spoločnosti a prípravu festivalu, ktorá  naplno pokračuje. Dezinformácie o zrušení festivalu považujeme za nekalé konanie v snahe poškodiť meno festivalu a jeho umelecký prínos pre divákov, preto spoločnosť zvažuje ďalšie právne kroky na ochranu svojho dobrého mena a dobrého mena festivalu. 

Okrem toho chceme poukázať i na skutočnosť, že doposiaľ v tomto štáte stále platí prezumpcia neviny, ktorú pri svojej práci hodláme rešpektovať. Ďakujeme.

Vstupenky na Topfest 2019 nájdete PRIAMO TU!

Na 16-tom ročníku festivalu vystúpi aj legendárny rocker Slash spoločne so spevákom Mylesom Kennedym a sprievodnou skupinou The Conspirators, kapely Dezz Nuts, Great Malarkey, Horkýže Slíže, Desmod, From Our Hands, Doctor P.P. či The Circus Brothers, Lukáš Adamec, Funny Faces, Ramchat a ďalší. Príďte zažiť dokonalú festivalovú atmosféru na TOPFEST 28. až 29. júna 2019 na Zelenej vode v Novom Meste nad Váhom, okrem koncertov na vás čakajú aj skvelé atrakcie.


Vstupenky sú dostupné v sieti Ticketportal.sk. Permanentku na festival si môžete kúpiť za 40 eur.

  Štýlové dizajnové ponožky
To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Váš nákup Položka odstránená. Späť
  • Žiadne produkty v košíku.