Koncerty

Olympic vo Vrábľoch už tento piatok. Zostávajú posledné predpredajové lístky!

Termín hodového koncertu vo Vrábľoch s kapelou Olympic sa blíži a v predpredaji zostávajú posledné lístky. Koncert vypukne už tento piatok 6. októbra 2017 na Starom ihrisku vo Vrábľoch a vy sa môžete tešiť na nezabudnuteľný koncert legendárnej kapely Olympic!

Olympic je česká hudobná kapela a jedna z najväčších legiend českej rockovej histórie, ktorá už 6. októbra 2017 zavíta do Mesta Vráble pri príležitosti tradičného Hodového koncertu, ktorý sa koná pravidelne od roku 2003!

Mládežnícky parlament Vráble si na 14. ročník Hodového koncertu pripravil naozaj lahôdku pre všetky vekové kategórie. Okrem hudobnej legendy Olympic prichádza koncert aj so zmenou miesta konania. Z Čerešňového námestia sa koncert presúva na Staré ihrisko.

Vstupenky si môžete zakúpiť za 15 eur aj na predajných miestach:

Pizza Pub
Amsterdam
Hotel Prédium
Kaviareň Tu a Teraz

Koncert začína o 18:00 hod. a pred kapelou Olympic zahrajú ešte výborné kapely The Brazen Head, Inside, Zeus a Kabát Revival. Vstupné na Hodový koncert 2017 s kapelou Olympic je 15 eur v predpredaji a 20 eur na mieste v deň koncertu. Obyvatelia mesta Vráble môžu v deň koncertu využiť zľavový voucher, ktorý dostali do svojich schránok.

Časový harmonogram Hodového koncertu 2017:

18:00 The Brazen Head
19:00 Inside
20:00 Zeus
21:00 Olympic
22:00 Kabát Revival

Kapela Olympic vznikla v roku 1963. Debutový album Želva vydali v roku 1968 a tak isto sa zúčastnili aj Bratislavskej Lýry so skladbou Krásna neznámá. V roku 1970 kapela prinesla niekoľko hitov ako Otázky, Strejček Jonatán, Bon soir mademoiselle Paris a mnohé ďalšie.

Posledné predpredajové vstupenky za cenu 15 eur nájdete aj na Ticketportal!

Produktové novinky

Hľadáte elegantné inteligentné hodinky s dlhou výdržou? Vyskúšajte Niceboy X-fit Watch Pixel

Niceboy X-fit Watch Pixel sú univerzálne inteligentné hodinky pre aktívnych mužov aj ženy. Ponúkajú výdrž až 10 dní a odolné vodotesné telo so stupňom krytia IP68. V hodinkách aj mobilnej Zobraziť viac

Herné slúchadlá Niceboy ORYX X500 Shadow prinášajú prvotriedny zvuk a výrazný dizajn

Pokiaľ od svojich herných slúchadiel chcete okrem prvotriedneho priestorového zvuku aj prvotriedne pohodlie, ORYX X500 Shadow od značky Niceboy vám prinesú oboje. Okrem dizajnu zvýrazneného podsvietením oceníte aj vyhotovenie a Zobraziť viac

Niceboy ORYX K610 Chameleon je klávesnica pre pravých hráčov

Mechanická klávesnica ORYX K610 Chameleon vás prekvapí svojou odolnosťou – má kvalitné spínače, kovovú konštrukciu s opleteným káblom a pozláteným konektorom. A vo vlastnom programe si navyše nastavíte makrá aj Zobraziť viac

To Top
music ZONE