Koncerty
žiadne hodnotenie

Olympic zahrá vo Vrábľoch najväčšie hity!

Olympic je česká hudobná kapela a jedna z najväčších legiend českej rockovej histórie, ktorá už 6. októbra 2017 zavíta do Mesta Vráble pri príležitosti tradičného Hodového koncertu, ktorý sa koná pravidelne od roku 2003!

Mládežnícky parlament Vráble si na 14. ročník Hodového koncertu pripravil naozaj lahôdku pre všetky vekové kategórie. Okrem hudobnej legendy Olympic prichádza koncert aj so zmenou miesta konania. Z Čerešňového námestia sa koncert presúva na Staré ihrisko. Bude to naozaj veľký koncert na ktorom organizátori očakávajú niekoľko tisíc fanúšikov, ktorí by sa na námestie jednoducho nezmestili. Staré ihrisko tak bude pre tento koncert výbornou alternatívou.

VSTUPENKY NÁJDETE TU!

Koncert začína o 18:00 hod. a pred kapelou Olympic zahrajú ešte výborné kapely The Brazen Head, Inside, Zeus a Kabát Revival. Vstupné na Hodový koncert 2017 s kapelou Olympic je 15 eur v predpredaji a 20 eur na mieste v deň koncertu.

Počas koncertu sa môžete tešiť aj na súťaž, ktorú pre Vás pripravila firma audio.sk, ktorá predáva zvuk už od roku 1995. Do súťaže venovala bluetooth reproduktory značky Mac Audio a slúchadlá značky Magnat. Počas nasledujúcich týždňov sa však môžete tešiť aj na súťaže o vstupenky, ktoré pre Vás pripravuje hudobný portál MUSIC ZONE a Rádio Max.

Časový harmonogram Hodového koncertu 2017

18:00 The Brazen Head
19:00 Inside
20:00 Zeus
21:00 Olympic
22:00 Kabát Revival

Kapela Olympic vznikla v roku 1963. Debutový album Želva vydali v roku 1968 a tak isto sa zúčastnili aj Bratislavskej Lýry so skladbou Krásna neznámá. V roku 1970 kapela prinesla niekoľko hitov ako Otázky, Strejček Jonatán, Bon soir mademoiselle Paris a mnohé ďalšie.

VSTUPENKY NÁJDETE TU!

https://www.youtube.com/watch?v=44ph6Q8fDxE

Pridať komentár

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

To Top