Koncerty

Olympic zahral vo Vrábľoch legendárne hity!

Mesto Vráble žilo opäť po roku tradičným hodovým koncertom. Na jeho 14. ročníku vystúpila legendárna kapela Olympic, ktorá zahrala svoje najväčšie hity!

Brány starého ihriska, kde sa koncert konal sa otvorili približne o 17:40 a o 18:00 sa na pódiu objavila prvá predkapela The Brazen Head, ktorá odpálila svoje cover verzie skladieb od Deep Purple, Carlosa Santanu, U2, Garyho Moora, Thin Lizzy, INXS a ďalších. Po niekoľkých rokoch sa ku kapele vrátil spevák Jude Connolly a tak mali diváci a poslucháči o zážitok postarané!

Približne o 19:00 nastúpila výborná Epic-hard-rocková kapela Inside, ktorá zahrala naozaj výborný koncert pred približne 1000 fanúšikmi. A prečo Epic rock? “Je to hudba, ktorá v nás aktivovala akýsi vnútorný signál uberať sa práve týmto smerom založiť projekt ktorý bude mať ideu robiť hudbu pre ľudí so zámerom pomôcť im zodpovedať ich vnútorné otázky.”: vyjadrila sa kapela Inside.

Kapela Zeus sa objavila na pódiu približne o 20:00. Fantastickí hudobníci, na ktorých čakalo fantastické publikum zahrali niekoľko legendárnych svetových skladieb od kapiel ako TOTO, Van Halena a ďalších. Vidieť a hlavne počuť túto kapelu je naozaj zážitok a tak by ste si ich koncert v budúcnosti určite nemali nechať ujsť.

Fotogalériu z hodového koncertu nájdete tu!

Niekoľko minút po 21:00 sa za obrovského potlesku na pódiu objavila legenda, kapela Olympic. Od prvého momentu s kapelou spievalo celé staré ihrisko, teda približne 2 tisíc návštevníkov. Olympic zahral svoje najväčšie hity medzi ktoré patria napríklad: Bon soir mademoiselle Paris, Želva, Okno mé lásky, Snad jsem to zavinil já a mnohé ďalšie.

Najnovšie CD Olympic : 66 Nej + 1

Petr Janda sa vrábľanom niekoľkokrát prihovoril a dokonca pripomenul, že mesto Vráble pozná vďaka bývalému podniku Tesla Vráble. Olympic fanúšikom zahral dva prídavky medzi ktorými bola skladba Jasná správa. Nakoniec zaznela skladba Slzy tvý mámy, na ktorú všetci netrpezlivo čakali.

S Petrom Jandom sme sa streti aj v zákulisí, kde nám venoval podpis na našu špeciálnu podpisovú gitaru. Viac o nej tu! 

Záver Hodového koncertu patril kapele Kabát Revival.

Hodový koncert organizuje už 14 rokov Mládežnícky Parlament Vráble. Za tieto roky si na ňom zahrali kapely ako: Desmod, Horkýže Slíže, Ine Kafe, Peter Nagy a ďalší. Predsedníčka Dagmar Tóthová prezradila, že  na 15. ročník hodového koncertu už uvažujú nad ďalšou skvelou kapelou.  Dúfame, že to bude Team! :)

Produktové novinky

Hľadáte elegantné inteligentné hodinky s dlhou výdržou? Vyskúšajte Niceboy X-fit Watch Pixel

Niceboy X-fit Watch Pixel sú univerzálne inteligentné hodinky pre aktívnych mužov aj ženy. Ponúkajú výdrž až 10 dní a odolné vodotesné telo so stupňom krytia IP68. V hodinkách aj mobilnej Zobraziť viac

Herné slúchadlá Niceboy ORYX X500 Shadow prinášajú prvotriedny zvuk a výrazný dizajn

Pokiaľ od svojich herných slúchadiel chcete okrem prvotriedneho priestorového zvuku aj prvotriedne pohodlie, ORYX X500 Shadow od značky Niceboy vám prinesú oboje. Okrem dizajnu zvýrazneného podsvietením oceníte aj vyhotovenie a Zobraziť viac

Niceboy ORYX K610 Chameleon je klávesnica pre pravých hráčov

Mechanická klávesnica ORYX K610 Chameleon vás prekvapí svojou odolnosťou – má kvalitné spínače, kovovú konštrukciu s opleteným káblom a pozláteným konektorom. A vo vlastnom programe si navyše nastavíte makrá aj Zobraziť viac

To Top
music ZONE