Koncerty

Omega chystá megakoncert v Nitre, pozvala aj kapelu ZEUS

Najväčšia show skupiny Omega v rámci turné Testamentum, na príde v roku 2020 aj do Nitry. Koncert nestarnúcej maďarskej rockovej stálice, ktorý prezentuje to najlepšie z jej 60 ročnej tvorby si užijete na amfiteátri v meste pod Zoborom!

Omega je jedna z najúspešnejších maďarských rockových hudobných skupín, založená v roku 1962. Je zrejme najstaršou a pritom stále aktívne a úspešne fungujúcou skupinou u našich južných susedov – v septembri uplynulo od jej vzniku už 58 rokov, presne ako v prípade slávnej Rolling Stones. Okrem štátov strednej a východnej Európy sa presadila aj za vtedajšou železnou oponou, vrátane Veľkej Británie, Švajčiarska a bývalého Západného Nemecka.

Vstupenky na megakoncert kapely Omega nájdete priamo TU!

Nie náhodou bola preto Omega neoficiálne označovaná prívlastkami ako “Východní Rolling Stones. Stala sa významným kultúrnym exportným artiklom a dlhodobo je jednou z poznávacích charakteristík Maďarska.

Coververziu ich skladby – Dievča s perlami vo vlasoch (maď. Gyöngyhajú lány) naspievala na svoj koncertný album z roku 1995 aj skupina Scorpions (pieseň „White Dove“, ktorú Omega vydala s názvom „Pearls In Her Hair“).

Do správnej rockovej nálady vás naladí kapela ZEUS

Jeden z top slovenských coverbandov súčasnosti. Repertoár kapely tvorí 50 slávnych rockových skladieb z konca minulého storočia od skupín a autorov ako Joe Cocker, Bryan Adams či Eagles ,  Sting, Bon Jovi, Toto , Van Halen a mnoho ďalších. Kapelu tvoria špičkoví muzikanti, ktorých preverili roky hrania!

Vstupenky na megakoncert kapely Omega nájdete priamo TU!

To Top