Koncerty

„ONA a ON TOUR“ bude mať exkluzívneho hosťa, v Považskej Bystrici vystúpi aj Sima Martausová!

Richard Müller a Adela Vinczeová sa so svojím „ONA a ON TOUR“ práve vrátili z Českej republiky, kde zaznamenali veľký úspech, a pokračujú koncertovaním po slovenských mestách. Na ich vtipné rozprávanie o súkromí a najmä na krásne Richardove pesničky sa už tešia fanúšikovia od východu po západ krajiny. V jednom meste bude však ich koncert výnimočný! V Považskej Bystrici totiž ako hosť vystúpi Sima Martausová, ktorá sa v tomto malebnom meste narodila. Nenechajte si ujsť tento úžasný hudobný zážitok! 

Richard Müller a Adela Vinczeová  svojím „ONA a ON TOUR“ očarili Česko a  teraz pokračujú koncertovaním v ďalších slovenských mestách. Tešia sa za fanúšikmi vo všetkých mestách od východu po západ, no asi najviac na Považskú Bystricu. Tam totiž privedú špeciálneho hosťa!

Návštevníci práve čítajú:  Slovenský zpěvák Juraj Hnilica vyjíždí na české turné!

„Fanúšikovia ma cez sociálne siete vyzývali, aby sme zavolali Simu Martausovú. Vedia, že túto milú a talentovanú hudobníčku mám veľmi rád a máme tiež spoločnú pesničku, tak prišli s touto ideou. Mne sa veľmi zapáčila a som rád, že náš koncert v Považskej Bystrici oživí aj Sima,“ vraví Richard Müller.

Aj v tomto malebnom západoslovenskom meste teda Richard zaspieva skladby z albumu „55“ a svoje najväčšie hity, no zaznejú aj Simine optimistické pesničky. Celé to dotvorí veselé rozprávanie Richarda s Adelou, ktorá si určite nenechá ujsť príležitosť vyspovedať aj Simu. Aj sympatická mladá hudobníčka sa na tento výnimočný koncert teší, o to viac, že Považská Bystrica je jej rodné mesto.

Návštevníci práve čítajú:  Nestville Open Fest prezradil všetky hviezdy programu. Kryštof vystúpi s čerstvou novinkou

Prehrať video

„Mám rada Richarda aj Adelku, preto som si povedala, prečo nie a rada som ponuku prijala. Považská Bystrica stále je a vždy bude mojim domovom, preto sa teším, že budem môcť aj takýmto spôsobom pozdraviť svojich rodákov a zaspievať im,“ dodáva Sima Martausová.

Richard Müller a Adela Vinczeová okrem Považskej Bystrice vystúpia ešte v ďalších šiestich mestách. Vstupenky sú  k dispozícii v sieti www.predpredaj.sk a v miestnych pokladniach.  

ONA A ON TOUR  

18.05.2018 Tatranská Lomnica
19.05.2018 Spišská Nová Ves
21.05.2018 Michalovce
22.05.2018 Bardejov
23.05.2018 Ružomberok
12.06.2018 Považská Bystrica
13.06.2018 Levice 

Pridať komentár

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

To Top