Ondro Kovaľ a Cafe Edit uzatvoria v piatok 13. mája koncertnú sezónu divadla TICHO a spol.

0
12
views

Pre Ondra Kovaľa bola scéna divadla na Školskej roky takmer domovskom scénou, na ktorej vystupoval nielen ako herec, ale aj ako hudobník. Vystúpenie v divadle TICHO a spol. bude jeho speváckou premiérou, ktorá sa uskutoční v spolupráci s vynikajúcimi hudobníkmi, klaviristom Danom Špinerom a Maťom Norisom (basgitara).

Skupina Cafe Edit hrá akusticky vlastné aj prebraté skladby z rôznych žánrov, pričom inšpiráciu hľadá najmä v tradičnej hudbe. Vo vlastných osobitých úpravách hrá slovenské balady, írske inštrumentálky a renesančné skladby, ale aj pôvodné autorské skladby v duchu mestského folku.

Hrajú: Ondro Kovaľ – spev, gitara, Dano Špiner – klavír, Maťo Noris – gitara; Katarína Goffová – spev, Pavol Pauliny – gitara, spev, Gašpar Vladislav Šmihula – mandolína, Juraj Zelman – flauta, cajón, spev, Matúš Teplický – basgitara, Zuzana Cenkerová – husle, spev

Vstupné: 6 € / 3 € (študenti, seniori, ZŤP) v predpredaji. Online predpredaj –Ticketportal a http://tichoaspol.interticket.sk alebo osobne na predajných miestach siete Ticketportal) 7 €/ 4 € na mieste.