Koncerty

OneRepublic ohlásili nový termín, do Bratislavy prídu v roku 2021

Celosvetovo obľúbená americká pop-rocková skupina OneRepublic ohlásila nový termín bratislavského koncertu, ktorý sa mal pôvodne uskutočniť v novembri tohto roku. Podujatie sa presúva na 5. 11.2021. Zimný štadión Ondreja Nepelu sa bude ozývať najväčšími hitmi z pera OneRepublic, ale aj novinkami z pripravovaného albumu HUMAN.

Šestica fešákov, ktorých svet pozná pod názvom OneRepublic, ohlásila náhradné termíny európskeho koncertného turné. Bratislavský koncert populárnej hudobnej formácie, ktorý bol pôvodne plánovaný na november tohto roku, sa vzhľadom na situáciu vo svete spôsobenú epidémiou vírusu COVID-19 a protipandemickými opatreniami v našej krajine, ale aj v mnohých ďalších krajinách sveta, presúva na 5.11.2021.

Zimný štadión Ondreja Nepelu tak v piatkový večer ožije hitmi ako „Apogolize“, „Wherever I Go“, „Love Runs Out“, „All The Right Moves“, „Secrets“, či „Counting Stars“. Okrem skladieb, ktoré mapujú hudbnú kariéru zoskupenia, talentovaní muzikanti, na čele s Ryanom Tederom, predstavia aj nové pesničky z pripravovaného albumu, vrátane ich posledného hudobného počinu „Wild Life“. 

To Top