Hľadáte niečo konkrétne?

Novinky zo sveta hudby

OneRepublic ohlásili vydanie nového albumu, svet obletel aj nový videoklip

Úspešná hudobná skupina OneRepublic fanúšikov potešila správou o vydaní nového albumu HUMAN, ktorý sa na pult predajní a distribučných sietí dostane v máji tohto roka. Zároveň zverejnili i videoklip k skladbe „Didn’t I“, ktorá je už štvrtým singlom z avizovaného albumu. Novinky z pripravovanej štúdiovky, ale aj najväčšie hity OneRepublic zaznejú z bratislavského Zimného štadióna Ondreja Nepelu v novembri tohto roka. 

Pod hlavičkou Mosley/Interscope Records americká hudobná formácia OneRepublic, vydala svoj nový singel „Didn’t I“.  Nová skladba bola spoluautorsky napísaná Ryanom Tedderom, Brentom Kutzlom, Zachom Skeltonom, Jamesom Abrahartom a Kygom. Pesničku producentsky zastrešili Ryan Tedder a Brent Kutzle, singel koprodukoval John Nathaniel.

Novinku šestica multiinštrumentalistov podporila videoklipom, ktorý sa odohráva v jednej nehnuteľnosti, kde kamera nasleduje spievajúceho Ryana Teddera a prechádza  teplo osvetleným domom, pričom zachytáva každého člena kapely v rôznych miestnostiach. Práve hra so svetlom dodáva snímke patričnú dramatičnosť, ktorá umocňuje bolestný text skladby.

Reklama

Pieseň o stroskotanom manželstve nie je autobiografická a nepramení z vlastných zážitkov sympatického speváka. Teddera inšpiroval rozvod blízkeho priateľa a jeho skúsenosti preniesol do novinky, v ktorej kladie otázky, čo sa v neúspešnom vzťahu pokazilo. Videoklip režíroval Christian Lamb, ktorý má na svedomí aj predošlé audiovizálne počiny k piesňam „Rescue Me“ a „Wanted“.

Spolu s novinkou „Didn’t I“ americké hviezdy potešili fanúšikov aj avízom vydania nového, v poradí už piateho albumu.  Štúdiovka s názvom HUMAN, uzrie svetlo sveta  8. mája 2020. Akým smerom sa bude pripravovaný nosič, po hudobnej stránke, uberať  prezrádza čerstvá novinka „Didn’t I“,  ale aj  predošlé single „Rescue Me“, „Somebody to Love“ a „Wanted“.

V minulosti na Grammy nominovaná kapela OneRepublic sa s novinkami z pripravovaného albumu predstaví v Bratislave 10.11.2020 na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu.

Reklama

Okrem najnovších hudobných počinov zaznejú aj najväčšie hity talentovanej šestice hudobníkov ako „Apogolize“, „Wherever I Go“, „Love Runs Out“, „All The Right Moves“,  „Secrets“, či „Counting Stars“.

Reklama
Reklama www.bedy.sk
Reklama

Prečítajte si tiež:

Novinky zo sveta hudby

Multiplatinový Modrý album Mira Žbirku, ktorý vyšiel pred dvadsiatimi rokmi, reštartoval jeho tvorbu do nového tisícročia a znamenal veľký návrat na pódiá megaúspechom skladby Čo...

Kapely

Rokmi osvedčená rocková kapela Malý Princ prichádza na jeseň 2021 s novým singlom. Skladba s názvom charakteristickým pre túto kapelu „Ako malý princ“ je prvou z...

Novinky zo sveta hudby

Sisa Fehér patrí k veľkým talentom česko-slovenskej hudobnej scény. Ako multiinštrumentalistka, speváčka, skladateľka a textárka už niekoľko rokov tvorí diela so širokým žánrovým rozpätím....

Zaujímavosti

Slovenský interpret Lucius Szikora prichádza so sólo debutom Niekomu patriť. Jeho hlas, ktorým obohatil skladbu Sunflowers úspešného producenta Marka Danna, už poznáme zo slovenských...