Viac...

Orange Amplification pri príležitosti 50. výročia vydáva limitovanú edíciu White Crush 20!

Článok prečítate za: 1 min.

Pri príležitosti osláv 50. výročia Orange Amplification vydáva limitovanú edíciu gitarového komba White Crush 20!

Keď boli v roku 2015 do prevádzky uvedené klasické analógové tóny Crush Series zosilovačov, predefinovali termín “praktické zosilovače” tým, že ponúkajú skutočnú alternatívu k digitálnemu modelovaniu. Tieto uznávané polovodičové zosilovače teraz môžete vidieť u množstva kapiel a interpretov po celom svete.

Kompaktný a prenosný Crush 20 má nekompromisný prístup ku gitarovému tónu, ktorý produkuje zvuk oveľa väčší ako je jeho skutočná veľkosť. Univerzálne nastavenie zosilovača vytvára spektrum výrazných britských tónov a celkovému dojmu pomáha intuitívne ovládanie. Malý, ľahký a výkonný Crush 20 prináša kvalitu a výkon za prijateľnú cenu.

Po obmedzenú dobu Orange Amplification pustia do predaja špeciálnu limitovanú verziu komba Crush 20, ktoré bude k dispozícií v bielej farbe s pamätnou doskou 50. výročia Orange Amplification.

Viac informácií o limitovanej edícii White Crush 20 a ďalších produktoch Orange nájdete na stránke orangeamps.com. Špičkové gitarové kombá s dodaním až ku Vám domov nájdete tu!

Páčil sa Vám tento článok?

Pridajte hodnotenie kliknutím na hviezdičku

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:

Pridať komentár k článku

Napíšte svoj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

To Top