Hľadáte niečo konkrétne?

Koncerty

Oslava zimného semestra v Bratislave sa môže začať, prichádza Beánia STU 2018

Skvelí interpreti spolu so študentmi ovládnu refinery gallery už 14. novembra!

Akademický rok je už v plnom prúde a nastal ten správny čas poriadne sa zabaviť pred začiatkom skúšok a zápočtov. Už 14. novembra nastane tá pravá chvíľa na Beánii STU v refinery gallery Bratislava.

Táto hudobná akcie určená nielen pre študentov Slovenskej technickej univerzity prináša so sebou nadupaný line-up plný známych mien slovenskej hudobnej scény. Na svoje si prídu priaznivci hip-hop, rapu, rockovej, ska aj elektronickej hudby. Kapely Para, Billy Barman, Smola a Hrušky, DJ Milan Lieskovský či rapperi Ego, Adiss a Hely sa postarajú o dokonalú zábavu.

Reklama

O odvoz na Beániu sa postarajú bezplatné párty busy. Určite sa oplatí prísť do refinery gallery skôr, pre prvých návštevníkov je od 20:00 do 21:30 prichystaná skvelá Happy Hour s 50% zľavou na alkoholické nápoje. Organizátori si prichystali okrem multižánrového line-upu aj zábavné súťaže o hodnotné ceny.

Pokiaľ by ste si chceli užiť Beániu vo veľkom štýle, sú v predpredaji k dispozícií aj VIP lístky, ktoré vám prinášajú: samostatný vstup a šatňu na podujatí, oddelenú VIP zónu s vlastným barom a skvelým výhľadom na pódium.

Kapacita priestorov je obmedzená na 2500 divákov, takže sa s kúpou vstupenky treba poponáhľať. Online predpredaj prebieha na stránkach portálu tickpo.sk. Oflline lístky sú k dispozícií na fakultách a internátoch STU a taktiež v predajniach Anwell. Presné časy a miesta nájdete na oficiálnej udalosti Beánie STU.

Príďte sa zabaviť už túto stredu do refinery gallery Bratislava na Beániu STU. Nezabudnite sa však patrične nahodiť, dresscode je smart casual.

Reklama

LÍSTKY NA BEÁNIU SI KÚPIŠ TU!

Reklama www.bedy.sk
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Koncerty

2. ročník multižánrového open-air Festivalu Kulturák sa uskutoční 27. – 28. Augusta 2021 v areáli strelnice Tibín v meste Turany. Na dvoch pódiách tu...

Koncerty

Eufória a radosť! Tak sa cítili účinkujúci aj fanúšikovia na festivale MALÝ ŽÁKOVIC v Trenčianskych Bohuslaviciach. Napriek obmedzeniam si fantastickú atmosféru rodinného festivalu užili všetci...

Koncerty

Najväčší environmentálny benefičný open-air festival Ekofest otvorí svoje brány 19. júna 2021. Po 13-tich rokoch sa vracia na pôvodné miesto – do pekných záhrad Západoslovenského...

Kapely

Kapela Smola a Hrušky sa po viac ako pätnástich rokoch vrátila k svojmu veľkému hitu Matura, ktorá bola v tom čase najhranejšou skladbou v slovenských mediach a stala sa...