Ostravská kapela Easy Steps pokřtí nové EP Zvukoprázdno

0
15
views

Mladá ostravská kapela Easy Steps, která aktuálně spolupracuje s Evženem Hofmannem (kytaristou kapely Kryštof), natočila ve studiu Taurus Records ve Velké Polomi EP Zvukoprázdno. To pokřtí už brzy v ostravském Cooltouru.

Jak již samotný název kapely napovídá, Easy Steps své pojmenování berou spíše jako výzvu, než taktický postup hudební branží.

Své počátky datují do roku 2013 a od té doby plynule přešli z lehe alternativního rocku k progresivnímu pop-rocku, jakým se nyní prezentují na novém EP Zvukoprázdno. To vzniklo v nahrávacím studiu Taurus Records v produkci Evžena Hofmanna – kytaristy kapely Kryštof. O mastering se postaral Filip Mošner, zvukař skupiny Slza.

EP před pár dny podpořili klipem k písni Nekonečná. Ten natočili v brněnském Kabinetu MÚZ ve spolupráci s Radimem Věžníkem. Klip i EP Zvukoprázdno kluci pokřtí 7. dubna v ostravském Cooltouru.

„Bude to osobitá show v párty stylu! Od světel, přes zvuk i energii. To všechno můžete od koncertu očekávat a pro maximální spokojenost návštěvníků uděláme s klukama vše,“ slibuje Vašek Vidlička, bubeník kapely.

Jako hosté se představí ostravští Everyday Robots a jedno dvojčlenné překvapení. Po koncertě bude připravena afterparty v cooltourní kavárně. Vstupenky seženete v předprodeji v síti GoOut za 90 Kč (VIP v ceně 150 Kč, sezení na balkoně + drink) nebo na místě pak za 150 Kč (VIP za 250 Kč).