Koncerty

Our Hollow Our Home: “Do roka sa chceme vrátiť!” (rozhovor + report z koncertu Blessthefall)

Koncert americkej metalcore skupinyBlessthefall a ich anglických kolegov Our Hollow Our Home sa konal v priestoroch Randal Clubu. 

Na naše prekvapenie koncert aj napriek známej kapele nebol vypredaný no to však neuberalo na atmosfére a energii ktorú rozprúdila už predkapela Our Hollow Our Home. Chalani z Anglicka predviedli parádnu hodinovú show a rozpumpovali divákov na hlavný bod večera skupinu Blessthefall. 

Tí samozrejme predviedli show plnú energie počas ktorej odzneli songy  či už z nového alebo aj starších albumov. Diváci aj kapela si show veľmi užívali a ako mi frontman kapely Beau Bokan povedal pri krátkom stretnutí po koncerte, koncert si naozaj užil a aj napriek tomu že hrajú veľmi ďaleko od domova, bolo krásne vidieť ak si ich hudbu ľudia na tomto koncerte užívali a cítil sa naozaj milo prekvapený.

Po koncerte obe kapely ostali pre merch stánkoch kde sa s fanúšikmi fotili a prehodili pár viet. Na celom koncerte vládla naozaj úžasná atmosféra.


Interview so spevákom Connorom Hallisey

Aké máš pocity z tejto tour?

“Bola to naša prvá šou na Slovensku, naozaj sme netušili čo od toho čakať a je to náš druhy koncert s Blessthefall. Zatiaľ sme odohrali 4 koncerty v Európe počas tohto týždňa.  

Dnes bolo fakt šialené vidieť toľko ľudí aby si pozreli náš koncert, ako spievali, moshovali a ako som povedal, naozaj sme nevedeli čo od toho dnes máme čakať ale naozaj nemôžeme byť viac nadšení a šťastní.Fakt úžasná energia.”

Chceli by ste sa na Slovensko vrátiť?

“Ako som povedal, po dnešku by sme sa strašne chceli vrátiť späť, ak sa podarí tak do roka sme naspäť. Koncom tohto roka vydávame nový album, dúfam že si ho vypočujete a vidíme sa čoskoro znova.

Naši fanúšici sú jediný dôvod? že môžeme hrať koncerty aj inde ako u nás v Anglicku a je to šialené vidieť tú reakciu od divákov. Či už je to 100 alebo 1000 ľudí, proste keď idú s nami, je to fakt mega. Dúfame že čoskoro sa znova stretneme na koncertoch!”

Autor: Danny Izrael

To Top