Viac...

Ozzy Osbourne už nemá záujem o žiadny ďalší koncert s kapelou Black Sabbath

Anglický spevák Ozzy Osbourne vylúčil účasť na akomkoľvek budúcom stretnutí, či koncerte kapely Black Sabbath aj napriek tomu, že pred časom povedal, že sa to môže stať.

V novom rozhovore legendárny spevák vyjadril poľutovanie nad tým, že sa pôvodný bubeník Bill Ward vo februári 2017 nezúčastnil na rozlúčkovom vystúpení kapely Black Sabbath v Birminghame kvôli sporom v kapele.

Ozzy Osbourne zároveň uviedol, že už nemá záujem vrátiť sa na pódium s Tonym Iommim a Geezerom Butlerom. “Hovoril som s Tonym Iommim a povedal som mu, že už nebudú žiadne koncerty”: povedal Ozzy pre portál Rolling Stone.

“Pre mňa je to hotová vec. Jediná vec, ktorá ma mrzí, že na pódiu rozlúčkovej show v Birminghame nebol Bill Ward. Mal som z toho naozaj zlý pocit. Bolo by to také pekné. Nemám žiadny najmenší záujem o ďalšie vystúpenie s Black Sabbath”: dodal Ozzy Osbourne.

Spevák prezradil aj to, že sa pokúšal písať skladby pre pokračovanie albumu Ordinary Man, ale producent a spoluscenárista Andrew Watt sa nakazil koronavírusom. “Bol veľmi chorý a stále sa ho to drží. Čakám kedy mi Andrew zavolá, aby sme mohli pokračovať.”: prezradil na záver Ozzy.

To Top