Zaujímavosti

Paľo Drapák bude krstiť nový album

Paľo Drapák bude krstiť nový album

 Paľo Drapák je rockový spevák a v poslednom období aktívne pracuje na svojom novom albumeNahrávame skladby, dolaďujeme finálny zvuk a sme v dokončovacej fáze,“ hovorí samotný Paľo Drapák. 

Album bude mať 12 skladieb, ladený bude ako inak do melodického heavy metalu. „Tešiť sa samozrejme môžeme na Palov jedinečný „drapákovský“ hlas, no okrem toho sa na albume objavia aj duety s niekoľkými známymi interpretmi,“ informuje  manažér Peter Kramár. 

Na albume je duet s českým skladateľom, producentom, spevákom, majiteľom nahrávacieho štúdia Hacienda, ale hlavne skvelým metalovo rockovým gitaristom s veľkým G – Milošom Dodom Doležalom. Ďalší interpret v poradí je síce nežnejšieho pohlavia, čo ale neuberá na sile hlasu energickej a temperamentnej speváčke – Lenka LeRa Rakar, ktorá svojim špecifickým spevom a farbou hlasu už očarila mnohých fanúšikov. S Palom si zaspieva aj mladá talentovaná speváčka Sajmon Groschmidtová, ktorá  vystúpila napríklad v súťaži  Superstar.  Hudobnou čerešničkou bude určite duet s ďalšou superstáristkou Dominikou Starou.

„Po práci v štúdiu s dobrými hudobníkmi sa už neviem dočkať na živé hranie nových skladieb,“ teší sa Palo Drapák. Krstným otcom bude práve výnimočný hosť na albume – rocker Miloš Dodo Doležal. Album bude predstavený a pokrstený 9.5.2019 v Randal Clube v Bratislave. 

To Top