Palo Drapák krstí svoj nový sólový album
Zaujímavosti

Palo Drapák krstí svoj nový sólový album

Článok prečítate za: 1 min.

Rockový spevák Palo Drapák vydáva v týchto dňoch svoje nové CD s príznačným názvom Dvanásť XII – dvanásť rokov po svojom predchádzajúcom albume prináša zbrusu nových dvanásť skladieb. Tie predstaví fanúšikom naživo už tento štvrtok, 9. mája 2019, na krste albumu v bratislavskom rockovom klube Randal.  

Nezameniteľný  jedinečný hlas Pala Drapáka a štýl melodického heavy metalu je to, na čo sa fanúšikovia môžu tešiť aj pri tomto novom albume. Palo Drapák s kapelou predstaví album spolu so svojimi hudobnými hosťami, ktorí sa na albume podieľali – Lenkou LeRa Rakar, Sajmon Groschmidtovou, Dominikou Starou a s fenomenálnym rockovým gitaristom Milošom Dodom Doležalom. Ten na seba zoberie aj úlohu krstného otca albumu. „Po práci v štúdiu s dobrými hudobníkmi sa už neviem dočkať na živé hranie nových skladieb,“ teší sa Palo Drapák. 

Prvou známou skladbou albumu je Modlitba, ktorej videoklip bol predstavený verejnosti pred Vianocami minulého roka. Odvtedy Palo Drapák spolu so skvelými hudobníkmi pracoval v štúdiu na finálnej podobe albumu.  Ten je však, okrem nadupaných rockových skladieb s jedinečným chrapľákom Pala Drapáka, aj plný prekvapivých spojení v podobe niekoľkých duetov. Svojím energickým a temperamentným rockovým hlasom sa na albume podieľala Lenka LeRa Rakar. Jednu zo skladieb si s Paľom si zaspievala aj mladá talentovaná speváčka Sajmon Groschmidtová. Ďalší z duetov Palo nahral so superstáristkou Dominikou Starou. 

Páčil sa Vám tento článok?

Pridajte hodnotenie kliknutím na hviezdičku

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:

Palo Drapák krstí svoj nový sólový album
Pridať komentár k článku

Napíšte svoj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

To Top