Kapely

Pán Stanislav a Raketa zverejnili nový videoklip

Bratislavská rocková kapela Pán Stanislav & Raketa vydala tento rok v máji svoj debutový album Amplion, z ktorého v týchto dňoch predstavila už tretí videoklip – Pohár vody.

Režisérom videoklipu je čerstvý držiteľ národnej filmovej ceny Slnko v sieti za strih –  Maroš Šlapeta. Námet klipu vznikal za účasti Pána Stanislava, ktorého dcéra Anička v ňom účinkuje: „Chcel som, aby sa v klipe objavila aj Anička, pretože práve jej narodenie znamenalo pre môj život čosi ako dúšok čerstvej vody a chcel som v klipe tú metaforu vyjadriť. Podarilo sa to.“ – prezradil Pán Stanislav.  Nakrúcalo sa na vypustenej vodnej nádrži pri dedine Osuské na Záhorí v jeden horúci augustový deň a pohár vody padol aj v skutočnosti členom kapely rozhodne vhod.

Produkcia Pána Stanislava a Rakety je predovšetkým úprimná rocková spoveď, v ich hudbe však cítiť vplyvy rôznych žánrov od funku až k punku. Texty frontmana Stanislava Petrova a.k.a Pána Stanislava sú svieže, originálne a srší z nich nadhľad a humor.

Prvý album Amplion je prekvapivo hudobne vyzreté a koncepčne vyvážené dielo. O sounde Pána Stanislava a Rakety hovoria aj ako o Bratislava zvuku.

Kapela hrá v zložení Stanislav Petrov (Spev, gitara), Matúš Kľúčik (Gitara), Janko Antal (Basgitara), Radoslav Pinka (Bicie).

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Váš nákup Položka odstránená. Späť
  • Žiadne produkty v košíku.