PAPAJAM predstavujú svoj prvý animák!

0
41
views

Slovenský hudobný projekt PAPAJAM predstavuje svoj prvý animovaný videoklip ku skladbe (You’ve gotta) Feel It. Tentokrát si na spoluprácu prizvali mladého talentovaného gitaristu Dávida Bíleka, s ktorým sa postarali o chytľavú, tanečnú skladbu obohatenú o latino prvky.

Dávid je dvojnásobný majster Slovenska v hre na klasickej gitare. Držiteľ Pamätnej listiny Svätého Gorazda odovzdanú ministrom školstva. Reprezentoval Slovensko na medzinárodnom festivale Jar v Rusku a v Moskve. Držiteľ ceny GrandPrix VivaMusica.

O samotný videoklip sa postaral maročan Badr Ennadif a textovou zložkou prispel Jakub Murček.

PAPAJAM má za sebou niekoľko domácich, ale aj zahraničných spoluprác, ako napríklad pri skladbe Boom Boom / Tony T známy z projektu R.I.O /FATOUMATA / Ibrahim Maiga /, Kai Dza-Wa / Igor Kmeťo ml. /, Mario Bischin / I like It /, Gamba / Ruky Hore / Duane Flames / Duck Face / mnoho ďalších.

V súčasnej dobe PAPAJAM pracujú na svojom treťom albume, ktorý bude spievaný v slovenskom, ale aj v anglickom jazyku. Nájdete na ňom aj bonusové verzie ich posledných skladieb a takisto nové hudobné spolupráce. Môžete sa tešiť na tretí album plný skvelých tanečných skladieb.

Animovanú novinku (You’ve gotta) Feel It si môžete pozrieť tu: