Koncerty

Para, Billy Barman a ich šnúra po pekných miestach zaplnila čarovný Devín

Dve esá slovenskej alternatívnej hudobnej scény – kapely Billy Barman a Para – odohrali dnes svoj prvý zo série letných koncertov “Pekné Miesta”pod holým nebom. Svoju show rozbalili spolu s Bad Karma Boy na bratislavskom hrade Devín.

Toto čarovné spojenie prírody a hudby prinieslo želané ovocie a hrad sa naplnil skvelou masou ľudí a pozitívnou energiou. Koncert bol vlastne akýmsi open air mini-festivalom s občerstvením a všetkým čo k tomu patrí.

Špeciálny bol aj tým, že na ňom PARA pokrstila svoj najnovší štúdiový album “NAŠOU KRAJINOU”. Zároveň do playlistu zaradila veľké množstvo noviniek z tejto dosky, no publikum na to bolo očividne skvele prichystané.

Billy Barman si na svoj koncert prizvali starú známu posilu, v podobne speváčok z SĽUK-u a spolu s nimi odohrali piesne v skvelom aranžmá, ktoré si môžeme pamätať z ich posledného turné. Viac už v našej fotogalérií nižšie.

Dvojica Billy Barman a Para sa s svojou “Pekné Miesta Tour” predstavia ešte na troch slovenských pamiatkach. Budú nimi Trenčiansky hrad (22.jún), Amfiteáter Štiavnica (23.jún) a Zvolenským zámok (29.jún)


FOTOGALÉRIA (WIKES)

To Top