Kapely

The Paranoid hľadá nového speváka. Šancu máš aj ty!

Pred pár dňami spevák kapely The Paranoid Igor Belaj oznámil, že odchádza z kapely v ktorej pôsobil od jej vzniku. Hneď po jeho vyjadrení začali vznikať otázky, kto ho v kapele nahradí? Zostávajúci členovia na túto otázku odpovedali statusom na Facebooku, ktorý si môžete prečítať tu:

“Ahojte kamoši… ako ste si už mohli všimnúť v Igorovom vyjadrení na THE PARANOID FB, Igor sa rozhodol opustit kapelu. V prvom rade mu ĎAKUJEME za všetko čo pre kapelu urobil a za všetky momenty ktoré sme spolu prežili či už zlé alebo dobré. Je toho toľko že sa to sem ani náhodou nezmestí a verte nám bolo to parádne. Bolo to viac ako 10 rokov tvrdej práce, koncertovania a super chvíľ….

Prečítaj si tiež: Smutná správa pre fanúšikov The Paranoid – Igor Belaj v kapele končí!

Chceme ale oznámiť ze s muzikou určite nekončíme lebo to máme v krvi a tento život nás baví. Nebude to síce jednoduché po odchode Igora sa znova vrátiť v plnej sile, no práve preto sme sa rozhodli hladať všade, aj mimo našich známych a urobiť konkurz na speváka, aby naša sila bola kompletná.

Ak máš chuť sa s nami baviť muzikou tak posielaj videjká ako spievaš naše songy Sirény, Čo cítiš a jeden tvoj obľúbeny song od hociktorej kapely alebo interpréta. Pripoj ktomu aj krátky pokec o sebe a celé nám to pošli na email konkurztp@gmail.com Termín ukončenia konkurzu nemáme, ale určite sa vyjadríme každému jednému.”

To Top