Press "Enter" to skip to content

The Paranoid hľadá nového speváka. Šancu máš aj ty!

The Paranoid hľadá nového speváka. Šancu máš aj ty!
Ohodnoť článok!

Pred pár dňami spevák kapely The Paranoid Igor Belaj oznámil, že odchádza z kapely v ktorej pôsobil od jej vzniku. Hneď po jeho vyjadrení začali vznikať otázky, kto ho v kapele nahradí? Zostávajúci členovia na túto otázku odpovedali statusom na Facebooku, ktorý si môžete prečítať tu:

“Ahojte kamoši… ako ste si už mohli všimnúť v Igorovom vyjadrení na THE PARANOID FB, Igor sa rozhodol opustit kapelu. V prvom rade mu ĎAKUJEME za všetko čo pre kapelu urobil a za všetky momenty ktoré sme spolu prežili či už zlé alebo dobré. Je toho toľko že sa to sem ani náhodou nezmestí a verte nám bolo to parádne. Bolo to viac ako 10 rokov tvrdej práce, koncertovania a super chvíľ….

Prečítaj si tiež: Smutná správa pre fanúšikov The Paranoid – Igor Belaj v kapele končí!

Chceme ale oznámiť ze s muzikou určite nekončíme lebo to máme v krvi a tento život nás baví. Nebude to síce jednoduché po odchode Igora sa znova vrátiť v plnej sile, no práve preto sme sa rozhodli hladať všade, aj mimo našich známych a urobiť konkurz na speváka, aby naša sila bola kompletná.

Ak máš chuť sa s nami baviť muzikou tak posielaj videjká ako spievaš naše songy Sirény, Čo cítiš a jeden tvoj obľúbeny song od hociktorej kapely alebo interpréta. Pripoj ktomu aj krátky pokec o sebe a celé nám to pošli na email konkurztp@gmail.com Termín ukončenia konkurzu nemáme, ale určite sa vyjadríme každému jednému.”

FavoriteLoadingPridať do obľúbených položiek