Kapely

Pesnička nevyAUTuj AUTistu sa dočkala svojho videoklipu!

Už pred časom vznikol tento song od kapely NIEčO NAVYšE. V spolupráci s OZ nevyAUTuj AUTistu chceli upozorniť ľudí na autizmus. Premiéra skladby bola naplánovaná na Svetový deň povedomia o autizme. Ako prví si ju mohli vypočuť ľudia na bardejovskom Radničnom námestí 2. Apríla na podujatí Rozsvieť modrú.

S nápadom na song prišli zakladateľky OZ – Miška a Lenka. Oslovili chalanov, ktorým ich dvorný textár, Michal Vranský, napísal text. Netrvalo dlho, kým pesnička uzrela svetlo sveta a mohla byť reprodukovaná medzi všetkých ľudí.

Ale pri jednej pesničke to neskončilo! Chalani chceli urobiť aj niečo navyše, preto oslovili ich kamošov z VLN production, či by im nepomohli s videoklipom. Keďže aj títo chalani majú dobré srdiečko, dohodli sa na tom, kedy, kde a ako môžu natočiť klip! 

Dobré správy nekončia! Šikovníci prišli zo Žiliny do Bardejova, natočili klip a čo je najlepšie – nezištne a zadarmo! Do toho všetkého zaangažovali aj výbornú slovenskú herečku – Zuzku Haasovú, ktorá vyjadrila podporu všetkým bojovníkom a rodinám s detičkami, ktorým bol diagnostikovaný autizmus. 

Lebo s autizmom svet nekončí, len je v modrých farbách.

Autor: LG

To Top