Zaujímavosti

Pesničkár Vladan prilieta so svojím singlom Vánek

Mladý ambiciózny pesničkár Vladan, vlastným menom Vladan Záruba predstavuje svetu svoj nový singel Vánok. Hudobne a producentsky sa na ňom podieľal Robin Mood, vlastným menom Jakub Lenz.

Premiéra singlu a videoklipu prebehla vo štvrtok 7. marca 2019. Vladan pochádza čiastočne z hudobnej rodiny, ktorá mu dala pevný hudobný základ. Hoci pôvodne neinklinoval k hudbe, tá sa ukázala jeho údelom. Ovplyvnila ho najviac asi kapela Nirvana, predovšetkým knižka “Come as you are”, ktorú prečítal za tri dni a potom sa preto sľúbil, že v živote chce robiť presne toto. Muziku.

Singel Vánok pôsobí príjemným, možno trochu melancholickým dojmom. “Na prvé počutie pôsobí, že je o niekom, kto už tu nie je a snaží sa oznámiť svojim najbližším, že všetko bude v poriadku” opisuje spevák. “Klip vznikal pod taktovkou Martina Vaňka, natočili sme ho za osem hodín” opisuje zákulisné informácie z natáčania Vladan.

“Hlavná dejová časť je zameraná na tanec. Chceli sme ešte viac podčiarknuť melancholickú náladu skladby. Tancuje v ňom bývalá profesionálnej baletka Anita Glosová a myslím si, že vystihla krásne všetky emócie a text” uzatvára spevák.

Pesničkár Vladan prilieta so svojím singlom Vánek
To Top