Novinky zo sveta hudby

Peter Bič Project majú nový album, singel aj videoklip!

Po úspešných singloch  Nedívaj sa tak, Z Výšky a Láva prichádza ďalší, s názvom Čoskoro.

Rozhodli sme sa, že všetko uvedieme do života v jeden deň“ Singel, videoklip aj albumhovorí Peter Bič.

Videoklip sa natáčal v exteriéroch neďaleko Bratislavy, a režisérsky sa oň postaral Martin Hudák. Námet a scenár Peter Bič.

„Bolo to príjemné natáčanie i navzdory počasiu. Niekoľko dní predtým aj potom bolo nádherné slnečné počasie, iba v deň nášho natáčania bolo celý deň pod  mrakom, a mrholilo“  konštatuje Peter Bič. „Ale vlastne, tak to malo byť. Tak ako v skladbe, pri natáčaní ale aj v živote. Človek si musí v živote prejsť to svoje.  Aj hrabnúť rukou na dno, a navzdory všetkým útrapám, nástrahám  sa posúvať ďalej, no ten úsmev sa na konci objaví. Niekedy si aj len povedať, že čoskoro, pod modrou oblohou, z vrabca bude orol.“

„Musím povedať, že z nápadu na tento klip som bola nadšená hneď, ako ho Peter vymyslel  a natáčanie som si veľmi užila. Aj keď až tak jednoduché to nebolo, v ľahkých šatách, občas chladný dážď, miestami vajíčka na hlave, či víno alebo šľahačka, čo nakoniec na mne pristáli…“ Takto zas natáčanie vidí Viktória „Ale, všetko sa dá nakoniec zvládnuť a ustáť. Takže v konečnom dôsledku som rada, že mám túto skúsenosť.

To Top