Phantoms Crew sú Vicemajstrami sveta

0
16
views

Tanečná skupina Phantoms Crew sa v dňoch 15-19.5.2013 zúčastnila svetového finále tanečnej súťaže DanceStar 2013 v chorvátskom Poreči, ktoré sa konalo pod záštitou medzinárodnej organizácie European Dance Union (ESDU).

Tanečného finale sa zúčastnilo vyše 20 štátov z celého sveta (Mexiko, Rusko, Veľká Británia, Taliansko, Česko, Francúzsko, Južná Afrika, Nemecko, Slovensko, Rakúsko, Srbsko, Chorvátsko, Rumunsko a Maďarsko, atď.)

Na DanceStar – World Dance Masters Tour 2013 účinkovalo viac než 4000 tanečníkov z najprestížnejších tanečných škôl z celého sveta, ktoré sa stretli v rôznych kategóriách, aby zabojovali o čo najlepšie umiestnenia.

Tanečná skupina Phantoms Crew sa zúčastnila v kategórii Urban Dance Styles, v ktorej vyhrala 2.miesto, čo znamená že sa stala Vicemajstrom sveta v tejto kategórii. Tanečníci si taktiež zatancovali na veľkolepej show Dance Star Night 2013, ktorá bola vysielaná v chorvátskej televízii.

Zožali potlesk od plnej haly, v ktorej sa nachádzalo 3400 ľudí. Bol to pre nich skvelý zážitok a získali plno tanečných skúseností.

Chceli by sme sa všetkým fanúšikom poďakovať zato, že nám verili, sledovali nás online a podporovali nás po celý čas.

Tip:  The Killers hlásia comeback! V piatok predstavili nový album Wonderful Wonderful.

Taktiež sa poďakovať naším sponzorom, vďaka ktorým sme mohli do Chorvátska pocestovať.